KAYMAKAMIMIZ KASABAMIZDA HALK GÜNÜ TOPLANTISI YAPTI

Şarkikaraağaç Kaymakamlığı tarafından vatandaşlarının istek, şikayet ve önerilerini dinlemek amacıyla ayda bir yapılması planlanan "Halk Günü" toplantısı Kasabamızda gerçekleştirildi.

Çiçekpınar Ortaokulu Konferans Salonunda, İlçe Kaymakamı Ayhan Abatay,  başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Toplantıda konuşan Abatay, "Vatandaşla buluşma amaçlı gerçekleştirdiğimiz bu toplantıyı her ay düzenli olarak yapacağız. Yaşanan olası sorunları birinci ağızdan dinleyerek çözüme daha kolay şekilde ulaşmak istiyoruz. Katılımlarınız için teşekkürler." dedi.

Konuşmanın ardından Kaymakam Abatay, vatandaşların sorunlarını dinledi.

Toplantıda başlıca kalıcı konutlar Şarkikaraağaç Ovası Kapalı Devre Sulama Sistemi, Çiçekpınar Kasabasına ait meraya Elektrik verilmesi, Köy Muhtarları tarafından gelişi güzel atılan çöplere karşı cezai yaptırım uygulanması, Çiçekpınar Sanayi sitesi iş yeri sahiplerinin dükkanları Milli Emlak’ta olmasından ötürü tapularının alamadıkları, gibi konular görüşüldü.

Halk Günü Toplantısına Çiçekpınar Belediye Başkanı Derviş Açar ev sahipliği yaparken, Şarkikaraağaç Belediye Başkanı İsa Çarkacı, Jandarma Komutanı, Emniyet Müdür Vekili, Kurum amirleri, Köy Muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.