Çiçekpınar Belediyesi

Tüm Haberler

ALT YAPI VE KANALİZASYON ÇALIŞMALARI

ALT YAPI VE KANALİZASYON ÇALIŞMALARI

Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK Şehit Hüseyin Şeker İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerimiz ile birlikte öğle yemeğini beraber yediler.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN ÖĞRENCİLERE ÖĞLE YEMEĞİ

BAŞKAN KAYNAKTAN ÖĞRENCİLERE ÖĞLE YEMEĞİ

Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK Şehit Hüseyin Şeker İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerimiz ile birlikte öğle yemeğini beraber yediler.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN TEBRİK MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN TEBRİK MESAJI

Belediye Başkanımız Sayın Memiş KAYNAK Başıboş Hayvanlara Yaklaşma ve Müdahale Teknikleri eğitimini tamamlayarak sertifikalarını alan personellerimizi tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN KANDİL MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN KANDİL MESAJI

Peygamber efendimizin doğduğu gece olan Mevlid Kandili'ne ulaşmış olmanın bir kez daha mutluluğunu yaşıyoruz. Peygamberimizi bir kez daha anlama ve anma imkanı sağlaması dolayısıyla büyük bir önem ve anlam taşıyan kandiller, sevgi, yardımlaşma, merhamet ve hoşgörünün ön plana çıktığı müstesna günlerdir. Yüce Allah'ın rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, dualarımızın kabul olduğu bu günlerde birlik ve beraberliğimizi güçlendirmeli, yardımlaşma ve dayanışma içerisinde olmalıyız.Bu duygu ve düşüncelerle, Mevlid Kandilinin birlik ve beraberliğimizi güçlendirmesini, ülkemize ve tüm insanlığa mutluluk, huzur ve barış getirmesini diler,Çiçekpınarlı hemşehrilerimin ve tüm İslam aleminin Mevlid Kandili'ni kutlarım.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

YOL BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI

YOL BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI

Beldemizde yol bakım ve onarım çalışmalarımız devam ediyor.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN YENİ ÖĞRETİM YILI MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN YENİ ÖĞRETİM YILI MESAJI

Öğretmenlerimiz öğrencilerimiz ve velilerimiz için yeni bir dönem başlıyor. Şimdi okula umutla ve heyecanla başlama zamanı. Unutmayın ki dersleriniz için göstereceğiniz ilgi ve çalışma azmi sizi başarıya götürecektir. Bu başarı da geleceğe emin ve sağlam adımlarla ilerlemenizi sağlayacaktır. Daha mutlu ve güzel bir gelecek için her zaman sizin yanınızda olduğumuzu bilmenizi isterim. Bu duygu ve düşüncelerle 2023-2024 Eğitim öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize, beldemize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederek, başarılı bir yıl dilerim.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

YOL VE KALDIRIM TAŞI YENİLEME ÇALIŞMALARI

YOL VE KALDIRIM TAŞI YENİLEME ÇALIŞMALARI

Beldemizde yol ve kaldırım yenileme çalışmalarımız devam ediyor.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN KÖMÜR SÖZÜ

BAŞKAN KAYNAKTAN KÖMÜR SÖZÜ

Bu yıl da zorlu kış şartlarına karşı vatandaşımızın her zaman yanındayız.Vatandaşlarımıza dağıtılacak olan kömürlerimiz gelmeye devam ediyor.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKI ZİYARET

BAŞKAN KAYNAKI ZİYARET

Şarkikaraağaç Ülkü Ocakları Eğitim Ve Kültür Vakıfı'nın düzenlemiş olduğu 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliği için yurt dışından ilçemize gelen sanatçılar Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK'ı makamında ziyaret etti.

[...]

Devamı»

Şarkikaraağaçta 30 Ağustos Zafer Bayramı Çoşkuyla Kutlandı.

Şarkikaraağaçta 30 Ağustos Zafer Bayramı Çoşkuyla Kutlandı.

 
Şarkikaraağaç Ülkü Ocakları Eğitim vakfının düzenlendiği 30 Ağustos Zafer Bayramı Türkistan'dan Anadolu'ya adlı programda çeşitli gösteriler,şiir söyleyitisi ve konser programı ile gerçekleşti.
[...]

Devamı»

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

30 Ağustos 1922'de kazanılan büyük zafer, şanlı milletimizin eşsiz destanlarından biri olarak tarihteki yerini almıştır. Gazi Mustafa Kemal'in önderliğinde kazanılan ve kurtuluş savaşımızın başarıya ulaşmasında en önemli etken olan bu büyük zaferin ardında milletimizin istiklal ve hürriyet aşkı ile kahraman ordumuzun cesaret ve fedakarlığı vardır.
Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan ve ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensuplarının ve bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyoruz.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

MHP İLÇE YÖNETİMİ BELDEMİZİ ZİYARET ETTİ

MHP İLÇE YÖNETİMİ BELDEMİZİ ZİYARET ETTİ

Şarkikaraağaç MHP 14. Olağan Kongre seçimleri sonucu yeni İlçe Başkanı Sn. Mehmet DEMİREL ve parti yönetimi, MHP İl Genel Meclis Üyesi Sn.Adil AKBULUT Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK'ı makamında ziyaret etti.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN ÖĞRENCİLERE HEDİYE

BAŞKAN KAYNAKTAN ÖĞRENCİLERE HEDİYE

Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK Beldemizde camide kuran kursunu başarıyla sonlandıran öğrencilere hediyelerini vererek yemekte minik misafirlerimizi ağırladı.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN ZİYARET

BAŞKAN KAYNAKTAN ZİYARET

Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK Beldemizde çalışan döverbiçer sürücülerini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN EMEKLİLİK PLAKETİ

BAŞKAN KAYNAKTAN EMEKLİLİK PLAKETİ

Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK 19 Yıl kurumumuza hizmet vermiş ve akabinde emekliliğe ayrılan Sn. Osman BOZDAĞ'a bugüne kadar belediyemize ve beldemize vermiş olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini sunarak plaket hediye etti.

[...]

Devamı»

15 TEMMUZ PROGRAMI

15 TEMMUZ PROGRAMI

Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK Şarkikaraağaç İlçe merkezinde düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Şehitlerimizi Anma programına katılım sağladı.Programda yaptığı konuşmada şunları söyledi ;
Bugün buraya Milletimizin demokrasi zaferini kutlamak; kalpleri iman ve ülke sevgisiyle dolu olarak Vatan, Millet, Bayrak, İstiklal ve diğer bütün mukaddes değerleri uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi bir kez daha yâd etmek ve kahraman gazilerimize şükranlarımızı sunmak üzere bir araya gelmiş bulunuyoruz.
Bugün bir taraftan 251 vatandaşımızı kaybetmenin hüznünü tekrar yaşarken diğer taraftan da dünyada eşine az rastlanır bir direnişe şahit olmanın gururunu yeniden yaşıyoruz.
Hüzün ve gururun aynı anda yaşandığı bugünde tekrar ifade etmemiz gerekir ki hiçbir zafer kolay kazanılmamıştır; tarihimiz boyunca kazandığımız her zaferin arkasında bir fedakârlık vardır.
Kurtuluş Savaşımızda evladını koruyan örtüyü, ıslanıp bozulmasın diye top mermisinin üzerine örten, ağır kış şartlarında evladı ile birlikte donarak şehit olan Şerife Bacı’nın fedakârlığı Asil Türk Milletinin kanına işlemiş; aynı cesaret ve özveri örneği 15 Temmuz gecesi hain darbe girişimine karşı da gösterilmiştir.
Ölüm kusan silahlar karşısında milletimiz canından; kimi zaman canından daha çok değer verdiği evlatlarından vazgeçmiş ancak Vatanına namahrem ellerin değmesine müsaade etmemiştir. Yüreklerinin tam ortasına dayanan namlulara imanıyla karşı çıkmıştır.
Fethullahçı terör örgütü tarafından yapılan hain darbe girişimi karşısında halkımız sokaklara, meydanlara inerek,muhtaç olduğu kudretin damarlarındaki asil kanda mevcut olduğunu gostermiş bu talihsiz ve menfur girişimi engellemiştir.
Kimi namlunun ucunda gençliğini bırakmış, kimi arkasında gözü yaşlı ama mağrur bir eş, bir baba ve bir çocuk. Kimi hayatının her dakikasını birlikte geçirdiği kardeşiyle birlikte şehadet şerbetini içmiştir.
İşte aziz şehitlerimiz, gazilerimiz o gece bir toprak nasıl vatan olur, nasıl vatan kalır bir kez daha gösterdiler bize. Ruhları şad olsun.
Aziz Milletimiz, tıpkı gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Amasya genelgesinde tüm dünyaya ilan ettiği gibi Milletin bağımsızlığını yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır şiarı ile, Milletimiz Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın liderliğinde, her kesimiyle bir bütün olarak bu ihanetin karşısında durmuş, bir kez daha, canı pahasına, inancına, ülkesine, devletine, demokrasisine, geleceğine ve egemenliğine sahip çıkmıştır.
Atalarımızdan miras kalan bir anlayış içerisinde özgürlüğümüzün kıymetini daha çok bilmeli; ezanlarımızı susturtmamak, bayrağımızı indirtmemek, vatanımızı korumak, devletimize sahip çıkmak için daha kararlı hareket etmeliyiz.
Bilinmelidir ki dinini, dilini, milliyetini, vatanını, devletini bilmeyen herkes terör örgütlerinin potansiyel hedefidir. Bizler bir daha 15 Temmuzlar yaşamamak için bu bilinçle hem ilmiyle hem gönlüyle geleceğine yürüyen nesiller yetiştirmeliyiz.
Kurtuluş Savaşı’nda Nene Hatun’u, Maraşlı Sütçü İmam’ı, İzmir’i işgal eden Yunanlılara ilk kurşunu sıkan gazeteci Hasan Tahsin’i çıkaran bu bereketli topraklar; 15 Temmuz gecesi de darbecilere karşı ilk kurşunu sıkan Ömer Halisdemir’i, henüz 15’ inde olan Halil İbrahim Yıldırım’ı, Engin Tilbaç’ı da bağrından çıkarmıştır.
Bu tür dramları ve acıları bir daha yaşamamak için uyanık, ayık, dikkatli ve tedbirli olacağız…
Değerli Şarkikaraağaçlı Hemşehrilerim...
Bugün, ihanetin ve aynı gün gelen kurtuluşun, yeniden dirilişin yıl dönümüdür.
Yunus Emre’den, Mevlana’dan, Hacı Bektaş’tan, Hacı Bayram Veli’den, Pir Sultan Abdal’dan, Koca Sinan’dan beslenen bu toprağın evlatları zalimlere karşı istiklali ve istikbali için hep direndi ve direnecektir.
Bu coğrafyada var olabilmenin, güçlü ve müreffeh olabilmenin temel şartı; birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi korumaktır.
Kendimize ve birbirimize güvenerek, ülkemizi ve milletimizi severek, tarihimize, kültürümüze, ortak değerlerimize sahip çıkarak, farklılıklarımıza saygı göstererek birbirimizin ve ülkemizin - vatanımızın kıymetini bileceğiz...
Farklılıklarımızın kavga sebebi değil bir zenginlik olduğunu kabul edeceğiz. Bizler bu ruhu kaybetmediğimiz sürece ve bizden sonraki neslimize de en güzel şekilde aktarabildiğimiz takdirde; hiçbir hain, emeline ulaşamayacak ve bu cennet vatanda hür ve bağımsız Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle sözlerime son verirken; bizlere, bağımsızlığımızı ve çağdaş medeniyetin tüm imkânlarından yararlanmamızı sağlayan Ulu Önder ATATÜRK’Ü ve O’nun kahraman silah arkadaşlarını, bu toprakları vatan yapan şehitlerimizi ve aramızdan ayrılan gazilerimizi bir kez daha sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyor, gazilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Bugünkü etkinliklerde emeği ve katkısı olan kurumların yöneticilerine ve personeline teşekkür ediyorum. DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜNÜZ tekrar KUTLU OLSUN…Geceniz hayırlı olsun… Günleriniz ve ömrünüz huzurlu olsun… ALLAH’A EMANET OLUN…Hepinize saygılar sunuyorum.
[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN 15 TEMMUZ MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN 15 TEMMUZ MESAJI

15 Temmuz 2016 günü aziz milletimize karşı yapılmaya çalışılan hain darbe milletimizin destansı bir direnişi ile engellenmiştir.Vatan ve millet uğruna kendini tankların altına atan bu kahraman millet, sokaklara çıkarak tarihin seyrini değiştirmiş, tarihin en görkemli destanlarından birini yazmıştır. Uçak, helikopter, tank ve silahlı gücünü alçakça devletine, milletine çevirenler bu destansı direniş sayesinde alt edilmiş ve püskürtülmüştür. Bu anlamlı direnişin mimarlarından Ömer Halis Demir ve bu uğurda Hakk’ın rahmetine kavuşan vatan ve bayrağımız için canlarını veren aziz şehitlerimiz ile gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, şükranlarımı sunuyorum.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

KİLİTLİ PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR.

KİLİTLİ PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR.

Kasabamızda bulunan Kocahendek Sokağın Kilitli Parke Taşı Döşeme çalışmaları devam ediyor.

[...]

Devamı»

BELDEMİZE ÖNEMLİ ZİYARET

BELDEMİZE ÖNEMLİ ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi Isparta Milletvekili Sn. Hasan Basri SÖNMEZ ve İlçe Teşkilatı,AK Parti Isparta Milletvekili Sn. Osman ZABUN ve İlçe Teşkilatı beldemizi ziyarette bulunarak Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK ile birlikte vatandaşlarımızın bayramlarını kutladılar.

[...]

Devamı»

BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

Belediyemizde Düzenlenen Bayramlaşma Programı Belediye Başkanımız Memiş KAYNAK, Belediye Meclis Üyelerimiz, Belediye Personelimiz, Mahalle Muhtarlarımız, vatandaşlarımız,Ak Parti İlçe Teşkilatı ile gerçekleştirildi .

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN BAYRAM MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN BAYRAM MESAJI

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir.
Çiçekpınar'lı, yurtiçi ve yurtdışındaki tüm hemşerilerimin Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutlar, ülkemiz, milletimiz, İslam alemi ve tüm insanlık için barış huzur ve refaha vesile olmasını diliyorum.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

BELEDİYEMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN

BELEDİYEMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Belediyemiz araç envanterine 2023 model Fiat Egea kazandırılmıştır. Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK "Belediyemiz envanterine bir araç daha kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Bu süreçte bizlerden desteğini esirgemeyen
Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Sn. Dr. Hayri BARAÇLI Beyefendiye,
TBB Genel Sekreter Yrd. Sn. Halil İbrahim AZAK Beyefendiye ve bizi hiç yanlız bırakmayan ülküdaşım Sn. Fuat ÜLGER Beyefendiye şahsım ve belde halkım adına sonsuz şükranlarımı sunarım.
Hayırlı uğurlu olsun." dedi.
[...]

Devamı»

BELDE ÖĞRENCİLERİMİZE YIL SONU HEDİYESİ

BELDE ÖĞRENCİLERİMİZE YIL SONU HEDİYESİ

Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılının son gününde Şehit Hüseyin ŞEKER Ortaokulu ve İlkokulu öğrencilerine Karne Hediyelerini ve üstün başarılarından dolayı 2 öğrencimize de Bisiklet Hediye ederek başarılarının devamını diledi.

[...]

Devamı»

BELEDİYEMİZE ZİYARET

BELEDİYEMİZE ZİYARET

Şarkikaraağaç Orman Bölge Şefi Sn. Tolgahan OSMANOĞLU ve personel ekibi ile birlikte Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK'ı makamında ziyaret ederek vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür etti.

[...]

Devamı»

AK Parti Milletvekili Sn. Osman ZABUN Belediyemizi Ziyaret Etti.

AK Parti Milletvekili Sn. Osman ZABUN Belediyemizi Ziyaret Etti.

28. Dönem Isparta AK Parti Milletvekili Sn. Osman ZABUN, Şarkikaraağaç Belediye Başkanı Sn. İsa ÇARKACI,Çarıksaraylar Belediye Başkanı Sn. Mehmet BİNGÖL, AK Parti Şarkikaraağaç İlçe Başkanı Sn. Selçuk GÖKMEN ve Yönetimi Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK'ı makamında ziyaret etti.Ziyaretleri akabinde belediye meclis toplantı salonunda Mahalle Muhtarlarımız, Meclis Üyelerimiz ve Belde Vatandaşlarımızla istişarede bulundular.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAK SERGİ AÇILIŞINA KATILDI

BAŞKAN KAYNAK SERGİ AÇILIŞINA KATILDI

Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK'ın katılımıyla Şarkikaraağaç Halk Eğitim Merkezinin Yıl Sonu Sergi açılışı yapıldı.Yıl sonu sergisi dolayısıyla düzenlenen açılış töreni;Belediye Başkanları,MHP İlçe Başkanı, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı,İl Genel Meclis üyesi, Kurum amirleri İlçe Protokol üyeleri öğretmen ve kursiyerlerin katılımıyla gerçekleştirildi.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKI ZİYARET

BAŞKAN KAYNAKI ZİYARET

28. Dönem Isparta MHP Milletvekili Sn. Hasan Basri SÖNMEZ, MHP Isparta İl Başkanı Sn.Ahmet Önder TOPÇU, MHP Şarkikaraağaç İlçe Başkanı Sn. Mustafa ATILGAN ve yönetimi Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK'ı makamında ziyaret etti.

[...]

Devamı»

19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI

19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI

Türk Milletinin onur mücadelesi olarak kabul ettiği, bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü, fedakarlık, kahramanlık ve şerefle dolu tarihimizin önemli dönüm noktalarından biri olan kurtuluş savaşı hareketinin başlatılarak aziz milletimizden alınan destekle bağımsızlık meşalesinin yakıldığı Gazi Mustafa Kemal’in Samsun’a çıkışının 102. Yıl dönümünü heyecanla kutluyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle, 19 Mayıs 1919’un 102. yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, milli mücadelemizin ölümsüz kahramanlarını ve aziz şehitlerimizi şükranla, minnetle ve rahmetle bir kez daha anıyor, milletimizin ve gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE COÇUK BAYRAMI PROGRAMI

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE COÇUK BAYRAMI PROGRAMI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Beldemizde bulunan Şehit Hüseyin Şeker İlkokulu ve Ortaokulunun düzenlemiş olduğu 23 Nisan programına Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK katıldı.Programdan sonra 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel Şehit Hüseyin ŞEKER Ortaokulu öğrencisi Sn. Agah ÖZKAN Belediye Başkanlığı yaptı. Mali Hizmetler Müdürlüğümüz ve Yazı İşleri Müdürlüğümüz'den Belediyemiz hakkında bilgiler alan Başkan Agah işlem bekleyen evrakları imzaladı.

[...]

Devamı»

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE COÇUK BAYRAMI

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE COÇUK BAYRAMI

23 Nisan 1920 tarihinde açılan TBMM’nin kuruluşunun 103. yıldönümünü ve Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara bayram olarak armağan ettiği bugünü büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz.
TBMM’nin açıldığı gün, bağımsızlığa ulaşma yolunda Türk Ulusunun kendi azim ve iradesine inanarak başlattığı var olma mücadelesinin en önemli adımıdır. 23 Nisan; Türkiye Cumhuriyeti’nin aydınlık geleceği olan çocuklarımızın omuzlarında yükseleceğine inanan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, Türk ve dünya çocuklarına armağanıdır.
Bu duygu ve düşüncelerle çocuklarımızın bayramını, tüm vatandaşlarımızın Ulusal Egemenliğini kutluyor; başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm vatan kahramanlarını saygıyla anıyorum.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

Ramazan Bayramı sebebiyle Belediye Hizmet Binası Başkanlık Makamında ,MHP Isparta Milletvekili Adayı Sn. Cennet TOKER, Ak Parti İlçe Başkanı Sn. Selçuk GÖKMEN ve Yönetiminin katılımıyla gerçekleşti.

[...]

Devamı»

KASABAMIZA HAYIRLI UĞURLU OLSUN

KASABAMIZA HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Tarım reformuna girmeyen Çördük,Orta,Aşağı Mahallelerdeki tarım arazileri Cumhurbaşkanlığı kararı ile bugün resmi gazetede yayınlanarak tapulaştırma kapsamına alınmıştır.Beldemize Hayırlı Uğurlu olsun.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN BAYRAM MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN BAYRAM MESAJI

Millet olarak hep birlikte güzel bir Ramazan’ı daha dolu dolu yaşadık. Birlik, beraberlik, sevgi, saygı ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı rahmet ve mağfiret ayı Ramazan’da; bütün küslüklerin ortadan kaldırıldığı, kardeşlik bağlarının pekiştirildiği, yüreklerin bütünleşerek tazelendiği mübarek müstesna bir bayrama kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Bayramlar, bütün güzelliklerin birlikte yaşandığı, toplumun tüm kesimlerinin birbiriyle kaynaştığı paylaşma ve dayanışma günleridir.
Bu Ramazan Bayramı'nda da anne ve babamız, eşimiz, akrabalarımız olmak üzere tüm dostlarımızı ve komşularımızı ziyaret ederek bu mutluluğu paylaşacağız. Herkese sevdikleriyle birlikte bu güzel günlerin hazzını yaşayarak sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini dilerim.
Bu duygu ve düşüncelerle, Çiçekpınarlı hemşerilerim ve tüm İslâm âleminin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla kutlarım.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN KANDİL MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN KANDİL MESAJI

Mübarek Ramazan ayının sonuna geldiğimiz şu günlerde, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Tutulan oruçlarla yapılan ibadet ve yardımlarla bir manevi iklimden geçerek idrak ettiğimiz Ramazan ayı, Kadir Gecesi ile zirveye ulaşmakta ve bayram sevinci ile birlik beraberliğimizi güçlendirmektedir.
Bu duygu ve düşüncelerle Kadir Gecesinin tüm insanlığa hayırlar getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyor, tüm hemşehrilerim ve İslam âleminin gecesini kutluyorum.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

SÖYLENECEK SÖZ YOK.

SÖYLENECEK SÖZ YOK.

SÖYLENECEK SÖZ YOK.
Belediyemizin kısıtlı imkanlarıyla vatandaşlarımıza yaptığımız hizmette yeni yapılan içme suyu kuyularına ait güneş enerjisi panellerine kimliği belirsiz kişiler tarafından tüfekle ateş açılıp zarar verildiği tespit edildi. İlçe Jandarma Ekipleri ile beraber faillerin en kısa zamanda yakalanmaları için çalışmalar başlatıldı.
[...]

Devamı»

Zabıta Birimi Denetleme Yaptı.

Zabıta Birimi Denetleme Yaptı.

Çiçekpınar Belediyesi Zabıta Birimi, denetimde fırın ve market raflarındaki ürünlerin gramajı, son kullanma tarihleri ve fiyat etiketlerini inceledi. Ekmek gramajı ve ürünlerin etiket fiyatlarını tek tek yazarak, daha sonra kasa fiyatlarıyla karşılaştırdı.

[...]

Devamı»

POLİS HAFTASI

POLİS HAFTASI

Toplumda, huzur ve güven ortamının tesis edilmesinin yanı sıra, kamu düzeninin korunması, asayişin sağlanması, suç işlenmesinde önleyici tedbirlerin alınması ve olayların aydınlatılarak faillerin adalete teslim edilmesi polislerimiz tarafından gerçekleştirilen önemli görevler arasında yer almaktadır. 1845 yılında kurulan ve bugüne kadar güvenlik ve düzeni sağlamakla görevli polis teşkilatı, çok zor çalışma koşullarına rağmen gurur kaynağımız olmuştur. Fedakârca hizmet veren polis teşkilatımız, milletimizin kendisine olan güveni ve sevgisini arkasına alarak, takdire şâyan başarılar elde etmiştir. Bu fedakârlığı gösteren emniyet mensuplarımızın çağın gereklerine göre kendini sürekli yenileyen, demokratik değerlere, hukukun üstünlüğüne ve insan haklarına saygıyı her koşulda gözeten bir anlayışla, görev ve sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceklerine yürekten inanıyorum. Emniyet teşkilatımızın 178’nci kuruluş yıldönümünde şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yâd eder, teşkilat mensuplarının 10 Nisan Polis Haftası’nı kutlarım.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN ZİYARET

BAŞKAN KAYNAKTAN ZİYARET

Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürü Sn. Bekir KARACABEYİ ziyaret ederek , Beldemize vermiş olduğu desteklerinden ötürü teşekkürlerini iletti.

[...]

Devamı»

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AĞAÇ DİKİMİ

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ AĞAÇ DİKİMİ

Orman Genel Müdürlüğü ve Çiçekpınar Belediye Başkanlığı öncülüğünde beldemizde bulunan Şehit Hüseyin ŞEKER İlkokulu ve Ortaokulunda ağaç ve fidan dikimi gerçekleşti.Şarkikaraağaç Kaymakamımız Sn. Talha Atalay TEYMUR, Şarkikaraağaç Belediye Başkanımız Sn. İsa ÇARKACI, Şarkikaraağaç İlçe Tarım Müdürü Sn. Hüseyin AYDIN, Şarkikaraağaç İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Murat KILIÇASLAN, Orman İşletme Şefi Sn. Tolgahan OSMANOĞLU programa katılım sağladılar.

[...]

Devamı»

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJI

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJI

18 Mart 1915 Çanakkale Zaferi, Türk ve dünya tarihine damga vurmuş eşine az rastlanır büyük bir kahramanlık destanıdır.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ifadeleriyle, ‘Çanakkale Zaferi, Türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve tebrik bir misaldir.
Emin olmalısınız ki, Çanakkale Muharebesini kazandıran bu yüksek ruhtur!’ İşte bugün bizler de Çanakkale ruhu, azmi ve kararlığıyla, ülkemizi içinde bulunduğu zor durumlardan aydınlığa çıkartarak, güzel yarınlara taşımakla sorumluyuz.
Bu duygu ve düşüncelerle, Çanakkale Zaferi’nin 108. yıl dönümünde, tüm imkansızlıklara rağmen, büyük bir destan yazan ve ’Çanakkale Geçilmez’ dedirten, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, vatanları uğruna hayatlarını feda eden bütün şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, kahraman gazilerimizi de şükranla yâd ediyorum.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN TEŞEKKÜR MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN TEŞEKKÜR MESAJI

Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK kurumumuzdan emekli olan Ramazan DEMİREL ve Mükerrem AKBULUT'a belediyemize ve beldemize vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ederek plaket hediye etti.

[...]

Devamı»

VATANDAŞIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ

VATANDAŞIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ

12 Mart Belediyemizin Kuruluş Tarihi ve İstiklal Marşımızın 102. Yıldönümü münasebetiyle Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK belde vatandaşlarımızla istişare toplantısı düzenledi. 4 yıllık yapılan projeler ve hizmetin yanı sıra yapılacak olan projeler içinde bilgilendirme yapan Başkan KAYNAK, belde vatandaşlarımızın sorunlarını ve sıkıntılarını dinleyerek "En yakın zamanda sorunlarınızı çözüme ulaştırmaya çalışacağız" dedi.

[...]

Devamı»

8 Mart Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun

8 Mart Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun

Yaşamın her alanında bizleri onurlandıran, değerlerimizin yaşatılmasında sergiledikleri fedakârlık ve hoşgörüyle bütün güzelliklere layık olan kadınlarımız her zaman başımızın tacı olmuştur.
Fakat ülkemizde neredeyse her gün yeni bir kadın cinayetine tanık oluyor ya da kadına şiddet olayları ile ilgili haberleri okuyoruz.Kadına yönelik şiddete ve baskıya son vermek, kadının toplumsal ve siyasal yaşama etkin olarak katılmasının yolunu açmak hepimizin görevidir.Toplum olarak kadınlarımıza ne kadar çok fırsat sunarsak, o oranda güçlenir ve ileriye gideriz.
Her türlü ayrımcılığın ve argonun olmadığı, kadın cinayetlerinin ve kadına şiddetin sona erdiği, kadınların kültürel, ekonomik ve siyasi hayatta hak ettikleri yeri aldığı, hayatın her alanında eşit haklara sahip olarak kadınlarla birlikte yan yana yürüyeceğimiz bir toplum dileğiyle, tüm kadınlarımızın "8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nü” kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN KANDİL MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN KANDİL MESAJI

Millet olarak Ramazan ayının müjdecisi olan Berat Kandili’ni idrak etmenin huzuru ve mutluluğu içerisindeyiz. Kandiller, birlik ve beraberliğin, kardeşliğin ve dayanışmanın pekiştiği manevi değeri yüksek özel günlerdir. Günahlardan arınma, ilâhî af ve rahmete nail olma anlamına gelen bu mübarek gün; kırgınlıkların unutulduğu, kin ve nefret duygularını bırakma günüdür. Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam âleminin, ülkemizin, Çiçekpınarlı hemşerilerimizin Berat Kandilini kutlar, bu maneviyatı yüksek günün uzlaşıya, hoşgörüye, insanca yaşamaya, barışa, adalete ve hukuka vesile olmasını dilerim.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN KANDİL MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN KANDİL MESAJI

Miraç Kandili’nin, ülkemizi yasa boğan hazin bir afeti yaşadığımız bu günlerde dayanışmamızın, birliğimizin ve beraberliğimizin artmasına vesile olmasını diliyorum. Bu mübarek günle birlikte, yaşadığımız zorlu süreçte dayanışmayı ve yardımlaşmayı artırarak afetzedelerimizin yaralarını hep birlikte saracağız. Her zaman ayağa kalkmasını bilen bir millet olarak bu deprem felaketinin üstesinden el ele vererek geleceğiz. Birçok manevi duyguyu içinde barındıran bu mübarek günün zor günlerden geçen ülkemize sağlık ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Çiçekpınarlı Hemşerilerimin ve Tüm İslam Aleminin Miraç Kandili’ni en içten duygularımla kutlar, Deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza da Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar ve milletimize başsağlığı diliyorum.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜ

GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜ

Çiçekpınar Belediye Personelimiz ve Şarkikaraağaç Ülkü Ocaklarından eğitimli gençlerle oluşturduğumuz 24 kişilik arama kurtarma ekibimizi ve Şarkaraağaç Kaymakamlığı bünyesinde toplanan 2. gurup 3 tır yardım malzemesini Hatay afet bölgesine yolcu ettik.Tüm vatandaşlarımızdan Allah razı olsun. Rabbim yâr ve yardımcıları olsun.

[...]

Devamı»

GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜ

GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜ

Kahramanmaraş'ta yaşanan deprem felaketi sebebiyle Şarkikaraağaç,Çiçekpınar,Çarıksaraylar beldesi ve Tüm Köyleriyle toplanan 1. grup 3 adet Yardım Tırı yola çıkmıştır. Yardım göndermek isteyen vatandaşlarımız Belediyemize veya Şarkikaraağaç Gençlik Merkezine ulaştırabilirler.Yarın öğleden sonra 2. grup Yardım Tırı yola çıkacaktır.Lütfen duyarlı olalım.

[...]

Devamı»

ISPARTA VALİSİ SAYIN AYDIN BARUŞUN BELDEMİZİ ZİYARETİ

ISPARTA VALİSİ SAYIN AYDIN BARUŞUN BELDEMİZİ ZİYARETİ

Isparta Valisi Sn. Aydın BARUŞ ve Şarkikaraağaç Kaymakamı Sn. Talha Atılay TEYMUR Beldemizi ve Belediyemizi ziyaret ettiler. Belediye Hizmet Binası Meclis Toplantı salonunda Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK , Belediye Meclis Üyelerimiz , Belde Muhtarlarımız, Belde Vatandaşlarımız ile beraber toplantı yaparak Başkanımızdan beldemiz ve belediyemiz hakkında bilgi aldılar.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN ÖĞRENCİLERE HEDİYE

BAŞKAN KAYNAKTAN ÖĞRENCİLERE HEDİYE

Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK Yarıyıl Tatili münasebetiyle beldemizde bulunan Şehit Hüseyin ŞEKER İlkokulu ve ortaokulu öğrencilerine kitap hediye etti.Öğrencilerin karne heyecanına ortak olan Başkan KAYNAK iyi tatiller diledi.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN TEŞEKKÜR MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN TEŞEKKÜR MESAJI

Ankara ziyaretimizde Belediyemizin projelerinin gerçekleşmesi için bizden desteklerini esirgemeyen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ Beyefendi ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir DURMAZ Beyefendiye
TBMM Başkan Vekili Sayın Süreyya Sadi BİLGİÇ Beyefendi ve İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU Beyefendiye minnettarız.
[...]

Devamı»

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ

10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ

Gazetecilik, en kutsal mesleklerden biridir. Büyük özveri, çalışma ve üretim gerektiren bu mesleğe gönül vermiş, günün her saati görevini ifa etmek için uğraşan, meslek etiğinden ayrılmadan, vatandaşlarımızın haber alma özgürlüğüne katkıda bulunan gazetecilerimiz bizim için kıymetlidir. Ülkemizde ; yerelde ya da ulusalda görev yapan, doğru bilgi ve belgelerle haber üreten, vatandaşların gelişmeleri farklı bakış açıları ile değerlendirmelerine olanak sağlayan, emekçi, düşünce üreten ve bunu yazıya döken her bir gazeteci arkadaşımın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN ZİYARET

BAŞKAN KAYNAKTAN ZİYARET

Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK ve Belediye Meclis Üyelerimiz Şarkikaraağaç Halk Bankası Şube Müdürü Sn. Emir Cüneyt AVCU'yu makamında ziyaret etti.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN ZİYARET

BAŞKAN KAYNAKTAN ZİYARET

Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK ve Belediye Meclis Üyelerimiz Şarkikaraağaç Dr. Sadettin BİLGİÇ Devlet Hastanesi Başhekimi Sn. Cihangir ÇELİK'i makamında ziyaret etti.

[...]

Devamı»

NE VAR NE YOK PROGRAMI

NE VAR NE YOK PROGRAMI

Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK'ın katılım sağladığı "Ne Var Ne Yok " Programını Kaçıranlar ve Tekrar İzlemek isteyenler için linke tıklayabilirsiniz.
[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN YENİ YIL MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN YENİ YIL MESAJI

Beldemiz ve Ülkemiz adına önemli gelişmelerin yaşandığı; üzüntü ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakıp, yeni bir yıla coşku ve umutla giriyoruz. Çiçekpınarımızı daha güzel yarınlara taşımak için yaptığımız çalışmaların verdiği heyecanı, sevinci ve gururu hep birlikte yaşadığımız 2022 yılını geride bırakıyoruz.
Bu vesileyle 2023 yılı hepimizin çok daha yoğun olduğu bir hizmet yılı olacaktır. Türkiye yüzyılı vizyonuyla, Cumhuriyetimizin de 100. yılını kutlayacağımız yeni yılın güzel beldemizin güzel insanlarına daha iyi hizmet verebilmemize, birlik ve beraberliğimize vesile olması dileğiyle 2023 yılınızı tebrik ediyor, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir sene geçirmenizi diliyorum.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

KASABAMIZA HAYIRLI UĞURLU OLSUN

KASABAMIZA HAYIRLI UĞURLU OLSUN

5393 sayılı Belediye Kanununun 6. Maddesi gereğince Belediyemiz idari sınırları 05/12/2022 tarihinde Isparta Valimizce onaylanmıştır. Bugün itibariyle Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Komisyonu tarafından komşu köy muhtarları, Şarkikaraağaç Belediyesi yetkilileri ve Belediye Başkanımız başkanlığında yöneticilerimize teslim edilmiştir.

[...]

Devamı»

BELDEMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN

BELDEMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK Beldemizde yapımı tamamlanan Şarkat-Bir (Şarkikaraağaç - Çiçekpınar - Çarıksaraylar) Belediyeleri Grup Atıksu Arıtma Tesisi projemizin Geçici Kabulünü İllerbankası Antalya Bölge Müdürü Sn. Fuat KOÇAL, Şarkikaraağaç Belediye Başkanı Sn. İsa ÇARKACI ve Çarıksaraylar Belediye Başkanı Sn. Mehmet BİNGÖL' le birlikte gerçekleştirdi.
Daha temiz bir çevre ve daha yaşanabilir Çiçekpınar için çalışıyoruz. Şarkikaraağaç Çiçekpınar ve Çarıksaraylara Hayırlı uğurlu olsun…
????????Derdimiz Çiçekpınar
Sevdamız Türkiye ????????
[...]

Devamı»

Bi Hareketine Bakar Hayat

Bi Hareketine Bakar Hayat

"Bi Hareketine Bakar Hayat" sloganı trafik farkındalığının artırılmasının amacıyla hayata geçirilen kampanyada Şarkikaraağaç İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Yunus Emre POLAT ve İlçe Jandarma Trafik ekipleriyle birlikte eğitim semineri düzenlendi. Eğitim seminerine Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK ,Beldemizde bulunan Şehit Hüseyin ŞEKER İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri katılım sağladı.

[...]

Devamı»

Şarkikaraağaç İlçe Emniye Müdürü Sn. Yaşar GÖRGÜN ve Şarkikaraağaç Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sn. Mustan CEYLAN Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK'ı makamında iadeyi ziyaret ederek kasabamız hakkında istişarede bulundular.

[...]

Devamı»

Isparta Vali Yardımcısı Sn. Cemil KILINÇ Belediyemizi Ziyaret Etti.

Isparta Vali Yardımcısı Sn. Cemil KILINÇ Belediyemizi Ziyaret Etti.

Isparta Vali Yardımcısı Sn. Cemil KILINÇ Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK'ı makamında ziyaret etti.Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK Beldemiz ve Belediyemiz hakkında bilgi vererek istişarede bulundular.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN 10 KASIM MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN 10 KASIM MESAJI

Bugün, mensubu olmakla gurur duyduğumuz Türkiye Cumhuriyeti'nde, bağımsız ve özgür bireyler olarak yaşıyorsak bunu başta Ulu Önder Mustafa Kemal olmak üzere Kurtuluş Savaşı'nın adı duyulmamış kahramanlarına borçluyuz.Büyük şahsiyetler; fikirleriyle, eserleriyle, fedakâr gayretleriyle anılırlar. Bizler de ülke olarak, kendisini İstiklal Savaşımızın başkumandanı, bağımsızlığımızın sembolü ve Cumhuriyetimizin kurucusu olarak gururla anıyoruz.Bu duygu ve düşüncelerle, vefatının 84. yıldönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, onun şahsında dava ve silah arkadaşlarını, Kurtuluş Savaşı'nın tüm kahramanlarını bir kez daha rahmetle ve şükranla anıyorum.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

İller Bankası A.Ş Antalya Bölge Müdürü Sn. Fuat KOÇAL Belediyemizi Ziyaret Etti.

İller Bankası A.Ş Antalya Bölge Müdürü Sn. Fuat KOÇAL  Belediyemizi Ziyaret Etti.

İller Bankası A.Ş Antalya Bölge Müdürü Sn. Fuat KOÇAL Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK'ı makamında ziyaret ederek projeleri onaylanan içme suyu ve kanalizasyon alt yapı inşaat işinin ihale süreci hakkında istişarede bulundular. Ziyaret sonrası Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK ile beraber Beldemizde bulunan Atık Su Ayrıştırma Tesisini gezerek tesisin işleyişi ve peyzaj çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi aldılar.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAK VATANDAŞLA İSTİŞARE YAPI

BAŞKAN KAYNAK VATANDAŞLA İSTİŞARE YAPI

Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK ve Mali Hizmetler Müdürümüz Sn. Muhittin PARLAKYILDIZ ile beraber Beldemiz Aşağı Mahalle Kocahendek Sokakta yapılması planlanan kilitli parke taşı yolu için çalışmaları yerinde inceleyerek mahalle sakinlerimizle istişarede bulundular.

[...]

Devamı»

ŞARKİKARAAĞAÇ PROTOKOLÜ BELDEMİZİ ZİYARET ETTİ.

ŞARKİKARAAĞAÇ PROTOKOLÜ BELDEMİZİ ZİYARET ETTİ.

Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK 29 Ekim Cumhuriyet bayramına özel Çelenk koyma törenine katıldı. Akabinde Şarkikaraağaç Kaymakamımız Sn. Talha Atılay TEYMUR, Şarkikaraağaç Cumhuriyet Başsavcısı Sn. Mehmet GÜDEN, Şarkikaraağaç Cumhuriyet Hakimi Sn. Uğur ERSOY, Şarkikaraağaç Belediye Başkan V. Sn. Mustafa KARANFİL,Şarkikaraağaç İlçe Jandarma komutanı Üsteğmen Sn. Yunus Emre POLAT, Şarkikaraağaç İlçe Emniyet Müdürü Sn.Yaşar GÖRGÜN, Sosyal Hizmet Merkezi Müdür V. Sn. Aytuğ KAZANCI, Şarkikaraağaç İlçe Müftüsü Sn. Hasan AKSOY, Şarkikaraağaç İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sn. Mustan CEYLAN, Şarkikaraağaç İlçe Milli Eğitim Müdür V. Murat KILINÇASLAN, Şarkikaraağaç Ülkü Ocakları Başkanı Osman KAYDUL ve Belediye Meclis Üyelerimizin katılımlarıyla Beldemizi ziyaret ederek beldemizde bulunan Şehit Hüseyin ŞEKER'in mezarında dualar edildi.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN 29 EKİM MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN 29 EKİM MESAJI

29 Ekim 1923 günü temelleri atılan Cumhuriyetimizin 99. yıldönümünü büyük bir neşeyle, coşkuyla kutluyoruz. Cumhuriyet, Türk Milletinin binlerce yıllık tarihinde ulaştığı en muhteşem zirvesidir. Cumhuriyetimizin kuruluş süreci de milli tarihimizin kaydettiği en büyük mücadelelerden biri olmuştur.
Cumhuriyet, her şeyini kaybetmiş olan bir milletin ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği milli mücadelenin sonucunda elde ettiği büyük bir zaferin sonucudur. Yüce Türk Milleti, kendine emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti’ ni, huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmak için hiç şüphesiz her zaman tüm gücüyle çalışacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin 99. kuruluş yıldönümünü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını yürekten kutlar, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ ü, bütün şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anar, bütün hemşerilerimi sevgiyle selamlarım.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAK DOĞAL GAZ TEMEL ATMA TÖRENİNE KATILDI

BAŞKAN KAYNAK DOĞAL GAZ TEMEL ATMA TÖRENİNE KATILDI

Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK , TBMM Başkan Vekili Ak Parti Isparta Milletvekili Sn. Süreyya Sadi BİLGİÇ, Ak Parti Isparta Milletvekili Sn. Mehmet GÖKGÖZ ,Isparta Valisi Sn. Aydın BARUŞ'un açılışını yaptıkları Şarkikaraağaç Doğalgaz Temel Atma Törenine katıldı.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN ÖĞRENCİLERE HEDİYE

BAŞKAN KAYNAKTAN ÖĞRENCİLERE HEDİYE

Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK Beldemiz öğrencilerine Ağız ve Diş Sağlığının önemi anlatan bir konuşma yaparak "Ağız ve Diş Sağlığı insan vucüdü için en büyük etkenlerden birtanesidir ağız ve diş bakımlarınızı eksiksiz yapmanız gerekmektedir."dedi. Konuşma sonrası bütün öğrencilere diş macunu hediye etti.

[...]

Devamı»

ÇİÇEKPINARA HAYIRLI UĞURLU OLSUN.

ÇİÇEKPINARA HAYIRLI UĞURLU OLSUN.

Güneş enerjisi panellerini birinci içme su kuyumuza entegre ederek elektrik tasarrufunda bulunacağız. Ekim ayı içerisinde İkinci su kuyumuz için çalışmalarımız başlayacaktır.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN KANDİL MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN KANDİL MESAJI

Peygamber efendimizin doğduğu gece olan Mevlid Kandili'ne ulaşmış olmanın bir kez daha mutluluğunu yaşıyoruz.
Peygamberimizi bir kez daha anlama ve anma imkanı sağlaması dolayısıyla büyük bir önem ve anlam taşıyan kandiller, sevgi, yardımlaşma, merhamet ve hoşgörünün ön plana çıktığı müstesna günlerdir. Yüce Allah'ın rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, dualarımızın kabul olduğu bu günlerde birlik ve beraberliğimizi güçlendirmeli, yardımlaşma ve dayanışma içerisinde olmalıyız.
Bu duygu ve düşüncelerle, Mevlid Kandilinin birlik ve beraberliğimizi güçlendirmesini, ülkemize ve tüm insanlığa mutluluk, huzur ve barış getirmesini diler, Çiçekpınarlı hemşehrilerimin ve tüm İslam aleminin Mevlid Kandili'ni kutlarım.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

VATANDAŞIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ

VATANDAŞIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Çiçekpınar Belediyesi olarak dar gelirli vatandaşlarımıza Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK 'ın talimatıyla ve denetimiyle kömür yardımı yapıldı. Başkan KAYNAK " Belediyemizin imkanlarının kısıtlı olması vatandaşlarımıza hizmet edemeyeceğimiz anlamına gelmez, her ne olursa olsun vatandaşlarımızın her zaman yanındayız. " dedi.

[...]

Devamı»

Zabıta Teşkilatı Federasyonu Genel Başkanı ve Altındağ Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Abdurrahman KARABUDAK Ziyareti

Zabıta Teşkilatı Federasyonu Genel Başkanı ve Altındağ Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Abdurrahman KARABUDAK Ziyareti

Zabıta Teşkilatı Federasyonu Genel Başkanı ve Altındağ Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Abdurrahman KARABUDAK Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK'ı makamında ziyaret etti

[...]

Devamı»

METRUK BİNA YIKIM İŞLEMİ DEVAM EDİYOR.

METRUK BİNA YIKIM İŞLEMİ DEVAM EDİYOR.

Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK Atıl ve Yıkıma Müsait Metruk Binaların yıkım işlemlerini yerinde inceledi

[...]

Devamı»

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Sn. Mustafa AKSOY BELDEMİZİ ZİYARET ETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Sn. Mustafa AKSOY BELDEMİZİ ZİYARET ETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Sn. Mustafa AKSOY Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK'I Makamında ziyaret etti.Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAKTAN beldemiz için yapılan 3 yıllık hizmetler ve projeler hakkında bilgi alarak başarılarının devamını diledi.

[...]

Devamı»

ŞARKİKARAAĞAÇTA ALİ KINIK RÜZGARI ESTİ

ŞARKİKARAAĞAÇTA ALİ KINIK RÜZGARI ESTİ

Şarkikaraağaç Ülkü Ocaklarının düzenlemiş olduğu Ülkede Birlik Ülküde Birlik Programı kapsamında gerçekleşen Ali KINIK Konserine Belediye Başkanımız Sn.Memiş KAYNAK , Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi Sn. Mustafa AKSOY, Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi Sn. Akif ÇAPRAZ, Ülkü Ocakları İl Başkanı Sn. Furkan TAMER, Türk Yerel Hizmet Sen Isparta Şubesi Başkanı Sn. Ahmet KAYA, Diyanet-Sen Isparta Şubesi Başkanı Sn. Osman AKÇİL, Şarkikaraağaç Belediye Başkanı Sn. İsa ÇARKACI, Çarıksaraylar Belediye Başkanı Sn. Mehmet BİNGÖL, Ak Parti İlçe Başkanı Sn. Selçuk GÖKMEN katılımıyla gerçekleşti.Çoşkulu bir kalabalıkla gerçekleşen programda mehteran takımının gösterisi ve ardından Ali KINIK Konseri ile noktalandı.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN HEDİYE

BAŞKAN KAYNAKTAN HEDİYE

Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK LGS ( Liselere Geçiş Sınavı) den 424 puanla Gönen Fen Lisesini Kazanan okul birincisi Eren YİĞİT'e üstün başarılarından dolayı bisiklet hediye ederek başarılarının devamını diledi.

[...]

Devamı»

KİLİTLİ PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR.

KİLİTLİ PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR.

Belediye Başkanımız Sn.Memiş KAYNAK Beldemizde devam eden Yol Yapımı ve Kilitli Parke Taşı Döşeme çalışmalarını yerinde inceledi.

[...]

Devamı»

TBMM BAŞKAN VEKİLİ VE ISPARTA MİLLET VEKİLİ SN. SÜREYYA SADİ BİLGİÇTEN BELDEMİZE ZİYARETİ

TBMM BAŞKAN VEKİLİ VE ISPARTA MİLLET VEKİLİ SN. SÜREYYA SADİ BİLGİÇTEN BELDEMİZE ZİYARETİ

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan Vekili AK Parti Isparta Milletvekili Sayın Süreyya Sadi BİLGİÇ, Şarkikaraağaç Belediye Başkanı Sayın İsa ÇARKACI, Çarıksaraylar Belediye Başkanı Sayın Mehmet BİNGÖL ve Kurum amirleri ile birlikte Beldemizi ziyaret etti.Akabinde beldemizde yapılan 3 yıllık hizmetler sonucu Belediye Başkanımız Sayın Memiş KAYNAK'a teşekkür ederek geri kalan 2 yılda yapılacak olan projeler hakkında tam destek olacağını söyledi.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN BAYRAM MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN BAYRAM MESAJI

Kıymetli hemşehrilerim; Dini bayramlarda sevinmek kadar, sevindirmek de önemlidir. Özellikle, sevindirmenin önem kazandığı ‘Kurban Bayramın’da, yardımlaşma ve dayanışmanın da gereği olarak darda olanlarla, muhtaç, yoksul, yetim ve kimsesizler ile tedaviye muhtaç durumdaki vatandaşlarımızın, şehit ailelerimizin ve gazilerimizin ziyaret edilerek hatırlanması, desteklenmeleri ve sevindirilmesi büyük önem taşımaktadır.
Bu vesileyle Kurban Bayramı’nın, ülkemize sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi temennisi ile kesilen kurbanların ve yapılan duaların kabulünü Yüce Allah’tan diliyor, herkese aileleri ile birlikte daha nice bayramlarda birlikte olmak dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

ISPARTA VALİSİ SAYIN AYDIN BARUŞUN İLÇEMİZE ZİYARETİ

ISPARTA VALİSİ SAYIN AYDIN BARUŞUN İLÇEMİZE ZİYARETİ

Isparta Valisi Sn. Aydın BARUŞ Şarkikaraağaç İlçemizi ziyaret etti.Akabinde Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK , Şarkikaraağaç Belediye Başkanı Sn. İsa ÇARKACI, Çarıksaraylar Belediye Başkanı Sn. Mehmet BİNGÖL ve İl Genel Meclis Üyeleriyle bir araya gelerek İlçemiz ve Beldemiz hakkında görüşme gerçekleştirdiler.

[...]

Devamı»

KATI ATIK SU ARITMA TESİSİ DENETİMİ

KATI ATIK SU ARITMA TESİSİ DENETİMİ

Isparta Çevre Şehircilik İl Müdürü Sn. Abdullah BORCA ve Şube Müdürleri Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK'ı makamında ziyaret ettiler.Akabinde beldemizde inşaatı devam eden Katı Atık Su Arıtma Tesisini inceleyerek yetkililerden bilgi aldilar.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN BAŞARILAR MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN BAŞARILAR MESAJI

Geleceğimizin teminatı olan sevgili gençlerimizin büyük bir azim ve çabayla hazırlandıkları ve hafta sonu girecekleri Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda (YKS) başarılı olacaklarına inancım tamdır. Gençlerimizi hayatın yeni bir safhasına taşıyacak bu sınav elbette önemlidir. Ancak hiçbir şey gençlerimizin moral, motivasyon, ruh ve beden sağlığından önemli değildir.Gençlerimizin alacağı sonuç ne olursa olsun önlerinde uzun bir hayat olacaktır. Bu duygularla sınava büyük bir azim ve özveriyle hazırlanan kıymetli gençlerimizin ve her zaman destekleriyle evlatlarının yanında olan ailelerin sınav heyecanını paylaşıyor, sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

HALK EĞİTİM YIL SONU SERGİ AÇILIŞI

HALK EĞİTİM YIL SONU SERGİ AÇILIŞI

Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK ve Şarkikaraağaç Belediye Başkanı Sn. İsa ÇARKACI'nın katılımıyla Şarkikaraağaç Halk Eğitim Merkezinin Yıl Sonu Sergi açılışı yapıldı.Yıl sonu sergisi dolayısıyla düzenlenen açılış töreni; Ülkü Ocakları İlçe Başkanı,İl Genel Meclis üyeleri, Kurum amirleri İlçe Protokol üyeleri Siyasi Parti Temsilcileri öğretmen ve kursiyerlerin katılımıyla gerçekleştirildi.

[...]

Devamı»

ISPARTA VALİLİĞİNE ZİYARET

ISPARTA VALİLİĞİNE ZİYARET

Belediye Başkanımız Sayın Memiş KAYNAK, Şarkikarağaç ve Çarıksaraylar Belediye Başkanları , İl genel meclisi üyeleri ve demokrasinin temel taşı olan köy muhtarlarımız ile birlikte, ilimizde görevine başlayan Sayın Valimiz Aydın BARUŞ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, İlçemiz hakkında genel bilgi verdiler. Kendilerini İlçemizde ağırlamaktan mutluluk duyacaklarını ifade ederek, yakın ilgi ve alakaları dolayısıyla Sayın Valimize teşekkür edip, İlimize vereceği hizmetlerde başarılar dilediler.

[...]

Devamı»

YIL SONU SERGİ AÇILIŞI

YIL SONU SERGİ AÇILIŞI

Çiçekpınar Anaokulu Sergi Açılışı Şarkikaraağaç Kaymakamı Sn. Erkan ADIBELLİ ve Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK tarafından gerçekleşti. Şarkikaraağaç İlçe Emliyet Müdürü Sn. Yakup AKI, Şarkikaraağaç İlçe Jandarma Komutanı Sn. Yılmaz ULUTAŞ, Ak Parti Şarkikaraağaç İlçe Başkanı Sn. Selçuk GÖKMEN , MHP İl Genel Meclis Üyesi Sn. Adil AKBULUT açılışa katılım sağladılar.

[...]

Devamı»

BELEDİYEMİZE ZİYARET

BELEDİYEMİZE ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir Milletvekili Prof. Dr. Sn. Hasan KALYONCU, MYK Üyesi Sn. Necmi YILDIRIM, MYK Üyesi Sn. Turan ŞENER, MYK Üyesi Sn. Akif ÇAPRAZ, Belediye Başkanımız Sn.Memiş KAYNAK'ı makamında ziyaret ettiler. Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK Beldemiz ve yapılan projeler hakkında heyeti bilgilendirdi.

[...]

Devamı»

19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI

19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI

19 Mayıs, esareti kabul etmeyen, hürriyetinden vazgeçmeyen, zulme ve zalime asla boyun eğmeyen Türk milletinin varlık ve yokluk mücadelesinin ilk adımıdır. 19 Mayıs'ta başlayan özgürlük mücadelemizde aziz milletimiz büyük bir bağımsızlık savaşı vermiş, top ve tüfeklerle saldıran 7 düvele iman gücüyle karşı koyarak büyük bir destan yazmıştır. Bizler istikbalimizi genç şehitlerimize borçlu bir milletiz. Türk gençliğimizin, ecdadından aldığı ilhamla ülkemizi aydınlık yarınlara taşıyacak, dünyaya örnek olacak ve milletçe hepimizi gururlandıracak çalışmalara imza atacağına inancımız tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle sevgili gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz şehitlerimizi ve vefat eden gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyorum.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

Belediyemizde Düzenlenen Bayramlaşma Programı Belediye Başkanımız Memiş KAYNAK, Belediye Meclis Üyelerimiz, Belediye Personelimiz, Mahalle Muhtarlarımız, vatandaşlarımız, MHP Belde Başkanımız, Ak Parti İlçe Teşkilatı ve İl Genel Meclis Üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN BAYRAM MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN BAYRAM MESAJI

Dini ve milli bayramlarımız, millet olarak birlik ve beraberliğimizi daha içten hissettiğimiz, mutluluklarımızı paylaştığımız müstesna günlerimizdir. Bizleri milletçe sevgi ve saygı bağları ile birleştiren, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine vesile olacak, yeni bir bayrama daha sağlık, huzur, güven, birlik ve beraberlik ortamı içerisinde ulaşmanın mutluluğunu ve sevincini yaşıyoruz. Toplum hayatımızda çok özel ve anlamlı bir yeri olan, milletimizin manevi değerlerinin, sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel bir şekilde yaşandığı dini bayram günleri; vatandaşlarımızı birbirlerine sevgi ve saygı içerisinde yaklaştıran; aile fertlerinin, akraba, dost ve arkadaşların bir araya gelmesini sağlayarak özlemleri gideren, her türlü dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dostluk, hoşgörü duygularını güçlendiren, sevinç ve mutluluğun milletçe yaşandığı müstesna günlerdendir. Bu duygu ve düşünceler eşliğinde tüm hemşerilerimin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, sevdikleriyle birlikte nice mutlu bayramlar geçirmelerini temenni ediyorum.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAK İFTAR PROGRAMINA KATILDI

BAŞKAN KAYNAK İFTAR PROGRAMINA KATILDI

Belediye Başkanımız Sn.Memiş KAYNAK Ak Parti Isparta İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu İftar programına katıldı.Kasabamız için hazırlanan dosyayı Milli Eğitim Bakanımız Sn.Prof. Dr. Mahmut ÖZER Beyefendi'ye İleten TBMM Başkanvekili ve Ak Parti Isparta Milletvekili Sn.Süreyya Sadi BİLGİÇ Beyefendi'ye teşekkürlerini iletti.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN KANDİL MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN KANDİL MESAJI

Bin aydan daha hayırlı olduğu müjdelenen mübarek Kadir Gecesi’ne ulaşmış olmanın manevi hazzını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bizleri, bugünlere ulaştıran yüce Allah’a şükrediyor; hepinizi sevgi, saygı ve en içten duygularımla selamlıyorum. Bu mübarek gecenin feyiz ve bereketinin ülkemizin her bölgesine çağlayan gibi ulaşmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum. İslam dini; kardeşliğin, birliğin, beraberliğin ve barışın ön planda olduğu çok yüce bir dindir. Cenab-ı Allah, kullarına günahlarından arınması, tövbe etmesi, küslükler ve benzeri olumsuzluklara son vermesi için sayısız fırsatlar sunmaktadır. “Bin aydan daha hayırlı” olduğu müjdelenen Kadir Gecesi, bunlardan belki de en önemlisi ve en önde gelenlerinden bir tanesidir. Bu münasebetle Çiçekpınarlı hemşerilerimizin ve İslam Alemi´nin Mübarek Kadir Gecesini en içten dileklerimle tebrik eder, ülkemize ve tüm insanlığa barış, sağlık ve esenlikler getirmesini dilerim.
Memiş KAYNAK
ÇİÇEKPINAR BELEDİYE BAŞKANI
[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN 23 NİSAN HEDİYESİ

BAŞKAN KAYNAKTAN 23 NİSAN HEDİYESİ

Şehit Hüseyin Şeker İlkokuku ve Ortaokulu öğrencilerine ve Köprü İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerine 23 nisan münasebetiyle Belediye Başkanımız Sn.Memiş KAYNAK tüm öğrencilere ayakkabı ve pandif hediye etti.

[...]

Devamı»

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE COÇUK BAYRAMI PROGRAMI

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE COÇUK BAYRAMI PROGRAMI

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Beldemizde bulunan Şehit Hüseyin Şeker İlkokulu ve Ortaokulunun düzenlemiş olduğu 23 Nisan programına Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK katıldı. Program içerisinde yapılan etkinliklere ailelerinde katılımıyla 23 Nisan coşkuyla beldemizde kutlandı.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN 23 NİSAN MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN 23 NİSAN MESAJI

Türkiye Büyük Millet Meclisinin açıldığı 23 Nisan 1920, Türk Milletinin ’de kendi geleceğini belirlediği, halk iradesinin ülke yönetimine geçtiği, hakimiyetin kayıtsız şartsız millete ait olduğunun belirlendiği ve milletin bağımsızlığını tüm dünyaya haykırdığı gündür.23 Nisan 1920 tarihi bu açıdan bakıldığında, Türk tarihinin en önemli dönüm noktalarından birini oluşturmaktadır. Milli egemenliğin ilan edildiği bugün, Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklarımıza ve tüm dünya çocuklarına bayram olarak armağan etmiştir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı aynı zamanda dünyada çocuklara armağan edilen ilk ve tek bayramdır.
Sevgili çocuklar; biliniz ki bayrağını, vatanını, milletini, ailesini ve arkadaşlarını seven çocukları, mutlu bir gelecek, bilimde, teknolojide çağı yakalamış, hatta çağın üstüne çıkmış bir Türkiye beklemektedir. Milletimizin geleceği, bugünkü çocukların doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır. Bugünün küçüğü yarının büyüğü olacak çocuklarımız geleceğimizin mimarı olacaktır.Bu duygu ve düşüncelerle milli iradenin kalbi olan Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 102’inci yıl dönümünü ve Sevginin, masumiyetin, umudun, kardeşliğin ve barışın, temsilcileri olarak, dünyaya en anlamlı gözlerle bakan, bizlere geleceğe dair umutlar veren tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor ve hepsini sevgiyle kucaklıyor gözlerinden öpüyorum. Başta Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve bağımsızlığımız için canlarını feda etmiş tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.

Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı

[...]

Devamı»

ÇİÇEKPINAR BELEDİYESİNİN EN GENÇ BELEDİYE BAŞKANLARI

ÇİÇEKPINAR BELEDİYESİNİN EN GENÇ BELEDİYE BAŞKANLARI

 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel Şehit Hüseyin Şeker İlkokulu öğrencisi Sn. Tuğçe UYSAL, Şehit Hüseyin Şeker Ortaokulu öğrencisi Sn.Eren YİĞİT Belediye Başkanlığı ve Belediye Meclis Başkanlığı yaptı. Belediye Başkanlarımız Fen İşleri Şefimiz ve Muhasebe Müdürümüz'den Belediyemiz'le alakalı gerekli bilgileri alarak işlem bekleyen evrakları imzaladılar.Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK geleceğin teminatı olan öğrencile başarılarının devamını diledi.
[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN HEMŞEHRİLERİMİZE İFTAR PROGRAMI

BAŞKAN KAYNAKTAN HEMŞEHRİLERİMİZE İFTAR PROGRAMI

Belediye Başkanımız Sn Memiş KAYNAK Isparta'da İkamet eden Çiçekpınarlı Vatandaşlarımızla İftarda bir araya geldi. İftar Programından hemen sonra Isparta Belediye Başkanı Sn. Şükrü BAŞDEĞİRMEN beyfendi ile telekonferans görüşmesi yaparak iftar programında vermiş oldukları hizmetten dolayı teşekkürlerini iletti.

[...]

Devamı»

7. Akdeniz Belediyeler Birliği Proje Yarışması

7. Akdeniz Belediyeler Birliği Proje Yarışması

Belediye Başkanımız Sn.Memiş KAYNAK 7. Akdeniz Belediyeler Birliği Proje Yarışması ödül törenine katildi. Başarılı olan proje sahibi belediyeleri tebrik etti.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN PERSONELE İFTAR YEMEĞİ

BAŞKAN KAYNAKTAN PERSONELE İFTAR YEMEĞİ

Belediye Başkanımız Sn.Memiş KAYNAK Belediye Personellerimize ve kıymetli ailelerine iftar programı düzenledi.

[...]

Devamı»

Kütüphanecilik Haftası

Kütüphanecilik Haftası

28 Mart - 3 Nisan 2022 Kütüphanecilik Haftasına Özel Belediye Başkanımız Sn.Memiş KAYNAK Beldemizde bulunan Halk Kütüphanesini ziyaret etti.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN RAMAZAN AYI MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN RAMAZAN AYI MESAJI

Sevgi, paylaşma ve kardeşlik duygularını hep birlikte idrak edeceğimiz, manevi güzellikleriyle tüm insanlığı kuşatan mübarek Ramazan Ayına girmiş bulunuyoruz. Birlik beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde Ramazan ayının buna vesile olmasını temenni eder, Ramazan ayının Milletimiz, bütün İslam Alemi ve Çiçekpınarlı Hemşehrilerime hayırlar getirmesini diliyorum.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJI

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJI

18 Mart tarihi, vatan topraklarını bin bir zorluk ve yokluğa rağmen, canları pahasına koruyan kahraman ecdadımızın, vatan sevgisinin ne demek olduğunu dünyaya gösterdiği şanlı bir tarihtir.
Çanakkale; Türk milletinin hürriyet ve istikbali mevzubahis olduğunda yazdığı destanı sonsuza dek hatırlatacak şehitler diyarıdır. Çanakkale’yi anlamlı kılan bir başka hususiyeti de, bir milletin aynı ülkü etrafında birlik ve beraberlik içerisinde toplanmasıdır. Bu kenetlenme sayesinde Türk milletini yok etmek isteyen düşmanlar bozguna uğratılmış ve yeni zaferlere ilham kaynağı olmuştur. Her bir köşesinde ayrı bir kahramanlık hikâyesi bulunan ve Çanakkale’yi geçilmez kılarak verdikleri mücadeleyle düşmanlarının bile takdirini kazanmış olan ecdadımız ile ne kadar çok gurur duysak azdır.
Çanakkale tarihinin değiştiği; üzerinde bağımsız olarak yaşadığımız bu vatanı, özgürlüğümüzü, vatan sevgimizi, birlik ve bütünlüğümüzü, Kahraman askerlerimize borçluyuz. Bu vesileyle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere; Milleti için canlarını seve seve feda eden aziz Şehitlerimizi ve Gazilerimizi şükran, minnet ve rahmetle anıyorum.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN KANDİL MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN KANDİL MESAJI

Mübarek Ramazan ayının müjdecisi Berat Kandiline ulaşmış olmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Allah’ın rahmetinin ve nimetinin tecelli ettiği, dert ve musibetlerden kurtuluşu ifade eden Berat, mübarek bir gecenin adıdır. Bu mübarek gece, dargınlıkları unutmak, barışı ve huzuru tesis etmek, birlik ve kardeşliğimizi pekiştirmek için önemli bir vesiledir. Bu duygularla Berat Kandili’nin tüm dünyada barışın, beraberliğin, sevginin ve huzurun hâkimiyetine vesile olmasını diler; başta Çiçekpınarlı hemşehrilerimiz olmak üzere ülkemizin ve İslam âleminin mübarek gecesini
tebrik ederim
 
.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

BELDE KADINLARIMIZLA KAHVALTI PROGRAMI DÜZENLENDİ

BELDE KADINLARIMIZLA KAHVALTI PROGRAMI DÜZENLENDİ

Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK tarafından Beldemizdeki kadınlarımıza kahvaltı programı düzenlendi.Tarımda Kadın Kooperatif Başkanı Sn. Dr Ayşe GÜNBEY ŞERİFOĞLU, Sn. Canan CİNGÖZ, Sn. Müjde DURU, Sn.Burcu EREN, Tarım İlçe Müdürü Sn. Hüseyin AYDIN, Tarım İlçe Ziraat Mühendisleri Osman ÇETİN ve Mustafa DUYAR, Meyvecilik Araştırma Enstitüsü Ziraat Yüksek Mühendis Hasan ALSLANCAN'ın katılımlarıyla kadın girişimcilik ile ilgili sunum programı gerçekleştirildi.

[...]

Devamı»

BELEDİYEMİZİN KURULUŞ YILDÖNÜMÜ PROGRAMI

BELEDİYEMİZİN KURULUŞ YILDÖNÜMÜ PROGRAMI

12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı ile Çiçekpınar Belediyesinin 51. Kuruluş Yıl Dönümü münasebetiyle Şehit Hüseyin Şeker İlkokulunda program düzenlendi.Programa katılan Protokol Üyelerine ve Belediyemizin kuruluş tarihinden itibaren görev yapan Geçmiş Dönem Belediye Başkanlarımız, Meclis Üyelerimiz ve Mahalle Muhtarlarımıza Belediye Başkanımız Sn Memiş KAYNAK tarafından vermiş oldukları hizmetlerinden dolayı hediye plaket takdim etti. Belediye Başkanımız Sn Memiş KAYNAK " Belediyemizin kuruluşundan bu güne kadar hizmet veren herkese teşekkürlerimi sunar vefat eden Geçmiş Dönem Belediye Başkanlarımız, Meclis Üyelerimiz ve Mahalle Muhtarlarımıza Allah'tan Rahmet Dilerim." dedi

[...]

Devamı»

12 MART İSTİKLAL MARŞININ KABULÜ

12 MART İSTİKLAL MARŞININ KABULÜ

Türk milletinin bağımsızlık beyannamesi olan İstiklal Marşı’mızın kabulünün 101. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarını, vatan şairi Mehmet Akif ERSOY’u ve istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını rahmet ve minnetle anıyoruz. Ruhları şad, mekanları cennet olsun.

[...]

Devamı»

BELDE VATANDAŞLARIMIZA SU İNDİRİMİ

BELDE VATANDAŞLARIMIZA SU İNDİRİMİ

Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK Su Tüketim Bedelindeki %7 KDV oranına Ek %10 indirim uygulanmasını Mart Meclisi Toplantısında gündeme alarak gerçekleştirdi. Böylece içme suyunda 1 Nisan itibariyle Su Abonelerimize Toplamda %17 indirim uygulanacak.

[...]

Devamı»

BELEDİYEMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN

BELEDİYEMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Başkan KAYNAK "Belediyemize Orman Genel Müdürlüğünden hibe edilen 4x4 arazi aracı için başta Orman Genel Müdürü Sn. Bekir KARACABEY olmak üzere tüm emeği geçenlere ve MHP MYK üyesi Sn. Akif ÇAPRAZ Beyefendiye Belediyemiz ve Belde Halkım adına sonsuz şükranlarımı sunarım." dedi

 

[...]

Devamı»

BELEDİYEMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN

BELEDİYEMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Beldemize hayırlı uğurlu olsun. Aracımızı teslim aldık.
Aracın Belediyemize hibe edilmesinde Çevre Şehircilik ve İklim değişikliği Bakanı Sn. Murat KURUM Beyefendiye, TBMM Başkanvekili AK Parti Isparta Milletvekili Sn. Süreyya Sadi BİLGİÇ Beyefendiye, MHP Genel Başkan Yardımcısı Sn. Sadir DURMAZ Beyefendiye, MHP İl Başkanı Sn. Hasan Basri SÖNMEZ Beyefendiye ve emeği geçen herkese Belediyemiz ve Belde Halkım adına sonsuz şükranlarımı sunarım.
[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN ANLAMLI HEDİYE

BAŞKAN KAYNAKTAN ANLAMLI HEDİYE

Belediye Başkanımız Sn Memiş KAYNAK 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel belde bayanlarımıza ve öğretmenlerimize karanfil hediye etti.

[...]

Devamı»

8 Mart Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun

8 Mart Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun

Bugün, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü. Tam adıyla Dünya Emekçi Kadınlar Günü. Bilim, sanat, eğitim, spor, siyaset ve iş hayatında pek çok başarıya imza atan kadınlarımız, aynı zamanda annelik gibi üzerimizdeki emek ve fedakarlıkları ile her zaman başımızın tacıdır. Herkes bilmelidir ki, kadınlarımız, milletimizi geleceğe taşıyan temel yapı taşlarımızın başında gelmektedir.Ülkemizde ne yazık ki, kadına yönelik şiddet, taciz ve benzeri olaylar hepimizi üzmekte ve toplum olarak bizleri derinden yaralamaktadır. Bu üzücü olaylar ülkemiz için utanç içerirken, ne yazık ki cehaletin bizleri bu noktaya taşıdığı gerçeği de yüzümüze tokat gibi çarpmaktadır. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlarken başta ülkemiz olmak üzere, dünyadaki herhangi bir kadının tırnağına dahi zarar gelmediği bir gelecek diliyorum. Bu duygularla tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor; aziz şehitlerimizin muhterem annelerine de en derin hürmetlerimi sunuyor, şiddet ve cinayete kurban giden tüm kadınlarımızı rahmetle anıyorum.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN ELEKTRİK KESİNTİSİ İLE İLGİLİ MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN ELEKTRİK KESİNTİSİ İLE İLGİLİ MESAJI

Şarkikaraağaç ilçemize gelerek sorunlarımızı dinleyip çözüm üreten Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sn. Fatih DÖNMEZ Beyefendi ve TBMM Başkanvekili Ak Parti Isparta Millet vekilimiz Sn. Süreyya Sadi BİLGİÇ Beyefendiye sonsuz şükranlarımı sunarım.
Belemizin %80 inde elektrik sorununu çözdük bu gece itibari ile inşallah elektriksiz evimiz kalmayacak.
[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN TEŞEKKÜR MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN TEŞEKKÜR MESAJI

Başkan KAYNAK "İçme suyumuz sorun olmayacak Allahın izniyle Elektrikleri verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Özveriyle çalışan Halit KILIÇASLAN kardeşime çok teşekkür ediyorum."dedi

[...]

Devamı»

HÜYÜKLÜ BELEDİYE BAŞKANI HASAN YILDIZ BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ

HÜYÜKLÜ BELEDİYE BAŞKANI HASAN YILDIZ BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ

Hüyüklü Belediye Başkanı Sn. Hasan YILDIZ Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK'ı makamında ziyaret etti.

[...]

Devamı»

KANDİL MÜNASEBETİYLE BELDE HALKIMIZA HELVA DAĞITIMI

KANDİL MÜNASEBETİYLE BELDE HALKIMIZA HELVA DAĞITIMI

Miraç Kandili münasebetiyle Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK, Çiçekpınar Belediyesi Personellerimiz ve Belde Halkımızın katılımıyla helva etkinliği gerçekleştirildi.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN MİRAÇ KANDİL MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN MİRAÇ KANDİL MESAJI

Üç ayların başlangıcında idrak ettiğimiz Regaip Kandilinin ardından arınma ve Allah'a yükseliş anlamına gelen Miraç Gecesi’ne erişmenin sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz. Kandiller yüreklerimizin kin ve nefret duygularından temizlenmesi için bir fırsattır. Bizler de bu fırsatı manevi, naif ve güzel duygular eşliğinde değerlendirmeliyiz. Bu mübarek gecedeki sevgi, hoşgörü ve paylaşımlar, barış, dostluk, kardeşlik duygularına katkı sağlayacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle Miraç Kandilinin, başta Çiçekpınarlı hemşehrilerimiz, milletimiz ve İslam alemi için birliğe, huzura, kardeşliğe, sağlığa ve berekete vesile olmasını diliyorum.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

Sanayi Esnaflarımızla Toplantı Düzenlendi

Sanayi Esnaflarımızla Toplantı Düzenlendi

Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK,Belediye Meclis Üyelerimiz ve Sanayi Esnaflarımızla Sanayi bölgesinde yapılması planlanan projeler hakkında istişare toplantısı düzenledi.

[...]

Devamı»

ANTALYA CİTY EXPO ANTALYA ŞEHİRCİLİK VE TEKNOLOJİLERİ FUARI

ANTALYA CİTY EXPO ANTALYA ŞEHİRCİLİK VE TEKNOLOJİLERİ FUARI

Türkiye Belediyeler Birliği’nin desteği ve Akdeniz Belediyeler Birliği’nin koordinatörlüğünde bu yıl 9’ncusu gerçekleştirilen Antalya City Expo- Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı ile Yerel Yönetimler Sempozyumu'na Akbb Yönetim ve Danışma Kurulu Üyesi Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK katılım sağladı.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAK 10 KASIM MESAJI

BAŞKAN KAYNAK 10 KASIM MESAJI

Cumhuriyetin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 83.Yıl dönümünde sevgimizin ve saygımızın en derin duygularındayız. Yaşamının her anında Türk milletine örnek olmuştur. Aziz Türk milletine uygarlık düzeyine yükselme yolunu açan, millet olma şuuruna ulaşmasını sağlayan, büyük devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk’ün, daima ileri düşünceye dayalı, gelişmeye ve yükselmeye ışık tutan görüşlerini içtenlikle benimseyerek uygulamak, milletimiz için vazgeçilmez ve değişmez bir ilkedir. Daima büyük bir sevgi ve saygı ile yüreğimizde yaşattığımız, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve tüm gazilerimizi rahmetle, minnetle ve saygı ile anıyoruz.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI

Şehit Hüseyin Şeker İlkokulunda düzenlen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkuyla kutlandı.Geleceğimizin teminatı öğrencilerimiz ve kıymetli belde vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği programa Belediye Başkanımız Sayın Memiş KAYNAK, Belediye Meclis Üyelerimiz ve Mahalle Muhtarlarımız katılım sağladı.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN 29 EKİM MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN 29 EKİM MESAJI

Milletimizin tarih yolculuğunda çok önemli bir dönüm noktası olan ve önümüzde yepyeni ufuklar açan Cumhuriyetimizin 98.yıldönümünü kutlamanın gururu ve heyecanı içerisindeyiz.Cumhuriyet, her şeyini kaybetmiş olan bir milletin ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği milli mücadelenin sonucunda elde ettiği büyük bir zaferin sonucudur. Yüce Türk Milleti, kendine emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti’ ni, huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmak için hiç şüphesiz her zaman tüm gücüyle çalışacaktır.Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin 98. kuruluş yıldönümünü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını Kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile canlarını bu uğurda feda eden şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

KASABAMIZA HAYIRLI UĞURLU OLSUN

KASABAMIZA HAYIRLI UĞURLU OLSUN

HAYIRLI UĞURLU OLSUN
Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK "Isparta Ak Parti Milletvekillerimiz TBMM Başkan Vekili Sayın Süreyya Sadi BİLGİÇ ve Sayın Mehmet Uğur GÖKGÖZ Beyefendilere bizleri Çevre Ve Şehircilik Bakanı Sayın Murat KURUM Beyefendi ile buluşturarak beldemize çöp aracı ve nakdi yardım desteği alınmasını sağladıkları için şahsım ve belde halķım adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum." dedi.
[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN KANDİL MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN KANDİL MESAJI

Peygamber efendimizin doğduğu gece olan Mevlid Kandili'ne ulaşmış olmanın bir kez daha mutluluğunu yaşıyoruz. Peygamberimizi bir kez daha anlama ve anma imkanı sağlaması dolayısıyla büyük bir önem ve anlam taşıyan kandiller, sevgi, yardımlaşma, merhamet ve hoşgörünün ön plana çıktığı müstesna günlerdir. Yüce Allah'ın rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, dualarımızın kabul olduğu bu günlerde birlik ve beraberliğimizi güçlendirmeli, yardımlaşma ve dayanışma içerisinde olmalıyız.Bu duygu ve düşüncelerle, Mevlid Kandilinin birlik ve beraberliğimizi güçlendirmesini, ülkemize ve tüm insanlığa mutluluk, huzur ve barış getirmesini diler,Çiçekpınarlı hemşehrilerimin ve tüm İslam aleminin Mevlid Kandili'ni kutlarım.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

MHP İL YÖNETİMİ BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ

MHP İL YÖNETİMİ BELEDİYEMİZİ ZİYARET ETTİ

Isparta MHP İl Başkanı Sayın Hasan Basri SÖNMEZ,MHP MYK üyesi Sayın Akif ÇAPRAZ, MHP İl Kadın Koordinasyon Birimi ve Sosyal Yardımlaşma Yetkilisi Sayın Cennet TOKER, , MHP İl Divan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Belediye Başkanımız Sayın Memiş KAYNAK'ı makamında ziyaret etti.

[...]

Devamı»

AKDENİZ BELEDİYELER BİRLİĞİ VE HEYETİNDEN ÖNEMLİ ZİYARET

AKDENİZ BELEDİYELER BİRLİĞİ VE HEYETİNDEN ÖNEMLİ ZİYARET

Akdeniz Belediyeler Birliği ve Kepez Belediye Başkanı Sayın Hakan TÜTÜNCÜ Başkanlığında, Belediye Başkanımız Sayın Memiş KAYNAK'ın Daimi Encümenliğini yaptığı Akdeniz Belediyeler Birliği heyeti, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı Sayın Ersan SANER Beyefendiyi makamında ziyaret etti

[...]

Devamı»

AKDENİZ BELEDİYELER BİRLİĞİ VE HEYETİNDEN ÖNEMLİ ZİYARET

AKDENİZ BELEDİYELER BİRLİĞİ VE HEYETİNDEN ÖNEMLİ ZİYARET

Akdeniz Belediyeler Birliği ve Kepez Belediye Başkanı Sayın Hakan TÜTÜNCÜ Başkanlığında, Belediye Başkanımız Sayın Memiş KAYNAK'ın Daimi Encümenliğini yaptığı Akdeniz Belediyeler Birliği heyeti, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti İçişleri Bakanı Sayın Kutlu EVREN Beyefendiyi makamında ziyaret etti.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAK İŞBİRLİĞİ - KARDEŞLİK PROTOKOLÜ İMZA TÖRENİNE KATILDI.

BAŞKAN KAYNAK İŞBİRLİĞİ - KARDEŞLİK PROTOKOLÜ İMZA TÖRENİNE KATILDI.

Belediye Başkanımız Sn.Memiş KAYNAK KKTC'de düzenlenen Akdeniz Belediyeler Birliği ve Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği İŞBİRLİĞİ-KARDEŞLİK PROTOKOLÜ imza törenine katılım sağladı.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN KAYMAKAM ZİYARETİ

BAŞKAN KAYNAKTAN KAYMAKAM ZİYARETİ

Belediye Başkanımız Sn.Memiş KAYNAK, Şarkikaraağaç İlçemize Yeni Atanan Kaymakamımız Sn.Erkan ADIBELLİ' yi Belediye Meclis Üyemiz Sn. Abdullah TOKUÇ, Çördük Mahalle Muhtarımız Sn. İbrahim ÇELİK, Orta Mahalle Muhtarımız Sn.Abdurrahman KIYICI , Aşağı Mahalle Muhtarımız Sn. Ansar KILIÇASLAN ve S.S. Çiçekpınar Beldesi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanımız Sn. İbiş ÜNVER ile makamında ziyaret etti.

[...]

Devamı»

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI PROGRAMI

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI PROGRAMI

Şarkikaraağaç Kaymakamlığının düzenlediği 30 Ağustos Zafer Bayramı programına Belediye Başkanımız Sn.Memiş KAYNAK katıldı.

[...]

Devamı»

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI

30 Ağustos 1922'de kazanılan büyük zafer, şanlı milletimizin eşsiz destanlarından biri olarak tarihteki yerini almıştır. Gazi Mustafa Kemal'in önderliğinde kazanılan ve kurtuluş savaşımızın başarıya ulaşmasında en önemli etken olan bu büyük zaferin ardında milletimizin istiklal ve hürriyet aşkı ile kahraman ordumuzun cesaret ve fedakarlığı vardır.
Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan ve ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensuplarının ve bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyoruz.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

NESRİN VE ÖNDER ÇİFTİ DÜNYA EVİNE GİRDİ

NESRİN VE ÖNDER ÇİFTİ DÜNYA EVİNE GİRDİ

Nesrin ve Önder Çifti Dünya Evine girdi. Fırat Yılmaz Çakıroğlu Aile çay bahçesinde düzenlenen düğün törenlerinde Belediye Başkanımız Sn.Memiş KAYNAK katılım sağlayarak nikah akitlerini gerçekleştirdi.Nesrin ve Önder çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

[...]

Devamı»

CEBRAİL VE FATMA ÇİFTİ DÜNYA EVİNE GİRDİ

CEBRAİL VE FATMA ÇİFTİ DÜNYA EVİNE GİRDİ

Belediye personelimiz Cebrail Bey ve Fatma Hanım Dünya Evine girdi.Fırat Yılmaz Çakıroğlu Aile çay bahçesinde düzenlenen düğün törenlerinde Belediye Başkanımız Sn.Memiş KAYNAK katılım sağlayarak nikah akitlerini gerçekleştirdi.Cebrail ve Fatma çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

[...]

Devamı»

BELEDİYE PERSONELİMİZ DÜNYA EVİNE GİRDİ

BELEDİYE PERSONELİMİZ DÜNYA EVİNE GİRDİ

Isparta MHP İl Yönetici Sn. Cennet Kaynak Toker 'in Oğlu Belediye Personelimiz Sn. Tolgahan Toker Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK ve MHP İl Başkanı Sn. Hasan Basri SÖNMEZ 'in nikah şahitliği ile dünya evine girdi.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN ÖNEMLİ ZİYARET

BAŞKAN KAYNAKTAN ÖNEMLİ ZİYARET

Belediye Başkanımız Sn.Memiş KAYNAK Akdeniz Belediyeler Birliğini Temsilen Belediye Meclis Üyemiz Sn Ahmet ÖCAL Beyefendi ile birlikte, Birlik Üyesi Konya/Ahırlı Belediye Başkanı Sn. İsa AKGÜL Beyefendiyi Makamında ziyaret ederek, Birlik Başkanı Sn. Hakan TÜTÜNCÜ Beyefendinin selamlarını iletip, Akdeniz Belediyeler Birliği Plaketini takdim etti.

[...]

Devamı»

İÇİMİZ YANIYOR

İÇİMİZ YANIYOR

Ülkemizin birçok yerinden gelen orman yangını haberleri içimizi yakıyor. Umarım daha fazla zarar görmeden, bir an önce kontrol altına alınır.Yangın felaketinden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun Allah yardımcıları olsun.

[...]

Devamı»

BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

Belediye Başkanımız Sn.Memiş KAYNAK Kurban Bayramının 2. gününde Çiçekpınar Belediyesi Meclis Toplantı salonunda Çiçekpınarlı Vatandaşlarımız, Belediye Meclis Üyelerimiz ve Belediye Personelimizle Bayramlaşma programı düzenlendi.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN BAYRAM MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN BAYRAM MESAJI

Toplumsal değerlerimizden biri olan Kurban Bayramı’nı bu yıl da hep beraber kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün yaşandığı, küslüklerin ve kırgınlıkların bertaraf edildiği bayramlarımız, milli ve dini değerlerimiz ile birlikte, kültürümüzü simgeleyen en özel günlerdir.Covid -19 (Korona virüs ) Salgın nedeni ile gönlümüzce ana babamıza evlatlarımıza sarılamadığımız, eşimiz dostumuzla yan yana sohbet edemediğimiz, bayram coşkusunu, sevincini evlerden parklara, sokaklara, caddelere, meydanlara taşıyamadığımız, kapı zillerimizin çalınmadığı, üç bayramdan sonra nihayet Kurban Bayramı'nı temkinli ama alıştığımız gibi daha doğrusu bayram gibi kutlayabileceğiz.Bayram kutlamalarımızda salgın gerçeğinin son bulmadığının göz önünde tutulması gerekiyor. Herkesin kişisel tedbirlerini alarak salgın ile mücadeleye devam etmesi ve bu bayramın pandeminin gölgesinde kutlanan son bayram olmasını diliyor, bunu birlikte başaracağımıza inanıyorum. Bu düşüncelerle Çiçekpınarlı hemşehrilerimin ve tüm İslam Aleminin Kurban Bayramı'nı en içten duygularla kutluyor, huzurlu ve sağlıklı bir bayram geçirmesini diliyorum.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ PROGRAMI

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ PROGRAMI

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma etkinlikleri programı kapsamında Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK 15 Temmuz konulu resim sergisine katıldı.Resim sergisi sonrası Kars/Kağızmanda Şehit düşen Jandarma Yüzbaşı Ferhat ÇİFTÇİ ‘ nin adının verildiği Şarkikaraağaç İlçesi Süleyman Akyol İmam Hatip Orta Okulundaki Kütüphane açılışıyla devam etti.Program kapsamında Beldemiz şehitleri mezarı başında anılarak Aziz Şehitlerimize dualar edildi. Şarkikaraağaç Kaymakamlığının ve Çiçekpınar Belediyesi'nin Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU Aile Çay Bahçesinde Şehit ve Gazi ailelerine yemek programı düzenlendi.

[...]

Devamı»

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ

15 Temmuz 2016, hafızalarımıza milletimizin hainlere karşı demokrasi destanı yazdığı tarih olarak kazındı. Ülkemiz o akşam alçakça bir darbe girişimiyle karşı karşıya kalmasına rağmen; milli iradeye, cumhuriyete ve demokrasiye sonuna kadar bağlı olduğunu tüm dünyaya gösterdi.Kahramanca direnişiyle darbeyi bertaraf ederek, Demokrasi için meydanlara dökülen genci, yaşlısı, kadını ve erkeğiyle milyonlar; kardeşliğimizin, birliğimizin ve aydınlık yarınlarımızın teminatıdır.Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize şifalar dileriz.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAK BAŞARILARININ DEVAMINI DİLEDİ

BAŞKAN KAYNAK BAŞARILARININ DEVAMINI DİLEDİ

Şehit Hüseyin Şeker Ortaokulumuzun 8. sınıf öğrencisi Sn. Esra ÖCAL Liseye Geçiş Sınavında (LGS) en yüksek puanı alarak başarı göstermiştir. Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK Üstün başarılarından dolayı bisiklet hediye ederek başarılarının devamını diledi.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKI MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER.

BAŞKAN KAYNAKI MAKAMINDA ZİYARET ETTİLER.

Yalvaç Belediye Başkanı Sn. Hilmi TÜTÜNCÜ ve Sarıidris Belediye Başkanı Sn. Ramazan PALA Belediye Başkanımız Sn.Memiş KAYNAK'ı makamında ziyaret ettiler.

[...]

Devamı»

AŞI OLAN VATANDAŞLARIMIZA ZİYARET

AŞI OLAN VATANDAŞLARIMIZA ZİYARET

Belediye Başkanımız Sn.Memiş KAYNAK yapmış olduğu basın açıklamasının ardından MHP İl Başkanı Sn. Hasan Basri SÖNMEZ , MHP İl Kadın Kolları Başkanı Sn. Cennet TOKER ve MHP İl Başkan Yrd. Sn. Mustafa Avşar ile birlikte Beldemizde bulunan sağlık ocağını ziyaret ederek , Covid-19 aşısı olan vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN BASIN AÇIKLAMASI

BAŞKAN KAYNAKTAN BASIN AÇIKLAMASI

Geçtiğimiz haftalarda Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU meclis gurup toplantılarında Şarkikaraağaç kapalı devre sulama sistemini gündemine alarak, Şarkikaraağaç’a 3 milletvekili gönderip inceleme yaptıracağını söylemesi üzerine 14 Haziran pazartesi günü Cumhuriyet Halk Partili 3 milletvekili Şarkikaraağaç ilçemize ve Çiçekpınar beldemize gelerek inceleme yapmışlardır.
Mezkur kimselerin sözüm ona bu incelemelere başladıklarını biz, sosyal medyadan ve kamuoyundan öğrendik. Gönül isterdi ki doğru bilgi için keşke bizimle de temas kurmuş olsalardı. Biz, bölgenin yetkilileri olarak onlara mevcut durumu delilleriyle anlatsaydık. Doğrudur; bölgemizde bir sulama problemi vardır. Ancak bu sorunun çözümü için yapılan çalışmalar belli ki kendilerine aksettirilmemiştir. Buda gösteriyorki bir algı operasyonu gerçekleştiriliyor. Çiçekpınar Belediye Başkanı olarak yapılan çalışmaları sizlerin huzurunda hiçbir siyaset gözetmeksizin kamuoyuna arz etmek isterim. Bizler rant peşinde koşanlardan değil hizmet peşinde koşanlardanız. 2019 yılı yerel seçimleri sonucunda seçimi kazanarak Üretken Belediyecilik anlayışı ile hızlı bir çalışmaya girdik.
Çiçekpınar halkının ana ekonomik faaliyetleri tarım ve hayvancılıktır. Dolayısıyla belediye olarak vatandaşlarımızın gelir ve refah düzeyini artırabilmek, genel sorunlara bir nebze çözüm üretebilmek adına bu alanlara katkı sunabilecek proje çalışmalarına başladık. Şarkikaraağaç Sulaması 1995 yılında işletmeye açılmış olup, tesisin bakım onarım ve işletme hizmetleri 03.09.1999 tarihli Bakanlık Olur’u ile Şarkikaraağaç İlçesi Köylere Hizmet Götürme Birliğine devredilmiştir. Ancak, 24.02.2000 tarihinde sözleşme tek taraflı fesih edilerek Sulama Birliği kurma çalışmalarına başlanılmış ve 14.01.2001 tarihli Bakanlık Olur’u ile kuruluşunu tamamlamış olan Şarkikaraağaç Sulama Birliğine devredilmiştir. 2010’lu yıllara gelindiğinde birlik borçlarından dolayı çalışamaz hale gelmiş birlik yöneticileri istifa etmiş, sistem çökmüş ve kullanılamaz hale gelmiştir.
Daha sonra DSİ 18. Bölge Müdürlüğü tarafından Ağustos 2015’te Şarkikaraağaç pompaj sulaması rehabilitasyon projesi yapımı gerçekleştirilmiştir. Bu projeye göre Şarkikaraağaç ilçesi, Çiçekpınar kasabası, Çarıksaraylar kasabası ile 15 köye ait 13873 hektar sahanın sulanması amaçlanmıştır. Bu projeyi hayata geçirebilmek adına TBMM Başkan Vekili ve AK Parti Isparta Milletvekili Sn. Süreyya Sadi BİLGİÇ yatırım bütçesine alınması için çaba sarf etmektedir. Dikkatinizi çekmek isterim bahse konu arazi 13873 ha yani 138.730.000 m2 dir. Evimizin arka bahçesinde yapacağımız bir hobi bahçesinin sulanmasından bahsetmiyoruz.
Çiçekpınar Belediyesi olarak böyle büyük bir projenin hayata geçirilebilmesinin elbette zaman alacağının farkındayız.
Mevcut sistemlerin yıllardır kullanılmamasından dolayı, vatandaşlarımız kuru tarım yapmak zorunda kalmıştır. Tekrar sulu tarıma dönebilmek için, işletmesi belediyemize ait olan atıl vaziyetteki 5 adet derin su kuyusunu aktif hale getirerek, vahşi sulamayla oluşan su kaybını önlemek amacıyla; mevcut su kuyularımızla sulayabileceğimiz, 380 Hektar (Ha) arazinin kapalı devre sulama sisteminin proje ihalesini yaparak 22.01.2021 tarihinde yer teslimini yaptık, 10.06.2021 tarihinde de müteahhit firmadan projenin kabulünü gerçekleştirdik. Kapalı devre sulama sistemi sayesinde daha kaliteli ve çeşitli tarım ürünleri üretip ülke ekonomisine katkı sağlayarak beldemizde bulunan çiftçilerimizin gelir seviyelerini de yükseltmiş olacağız.
Geliri olmayan, nüfusu az küçük bir belde belediyesi olarak, vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm üretecek projeleri gerçekleştirmek amacıyla, 2 yıldır belediyemizin gelirlerini yükseltme çabası içerisindeyiz. Bunun için de belediyemizin yıllardır kullanılmayan arazilerinde çoğunluk yonca olmak üzere lavanta ve hububat ekimi yaptık. Aynı zamanda elma ve kiraz bahçeleri olarak kullanıma açtık.
Çiçekpınar Belediyesi olarak bu projeyi kendi öz kaynaklarımızla gerçekleştiriyoruz. Üretken Belediyeciliğin en önemli özelliği, sorunlara takılıp kalmadan öz kaynakları etkili ve etkin kullanmaktır. Biz de bu ilke bağlamında üzerimize düşeni, kısıtlı kaynaklarımıza rağmen yapmaya gayret ediyoruz.
Ayrıca; Kapalı Devre Sulama Sisteminin yanı sıra Cumhur İttifakının birlik ve beraberliği neticesinde Şarkikaraağaç Belediyesi, Çarıksaraylar Belediyesi ve Çiçekpınar Belediyesi olarak kurmuş olduğumuz ŞARKAT birliği üzerinden geçmiş dönemde projesi hazırlanan temelini atmak bizim dönemimize nasip olan GURUP ATIK SU arıtma tesisimizin inşaat ihalesini gerçekleştirdik ve müteahhit firma inşaat çalışmalarına 09 KASIM 2020 tarihinde başladı. Enerji nakil hattının kabulü tamamlandı. Şu an 2km lik kollektör hattının yapım çalışmaları devam ediyor. Bu ay içerisinde tamamlanması planlandı.
Beldemizde yıllardır vahşi depolama alanı olarak kullanılan çöplük ebetteki doğayı kirletmektedir. Cumhur İttifakına mensup üç belediye, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı nezdinde katı atık depolama ve ayrıştırma tesisi projemizi tamamlamak üzere olup en yakın zamanda faaliyete geçireceğiz.
Bugün itibariyle beldemizin sorunlarını çözebilecek büyük projeleri tamamladık. İnşallah önümüzdeki 2 yılda da beldemizi çok daha güzel yerlere getirecek projelerimizi hayata geçireceğiz. Başta Liderimiz Sn Devlet Bahçeli Bey ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Bey olmak üzere Cumhur İttifakı çatısı altında 3 yıldır bizlerden desteğini esirgemeyen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcımız. Sn. Sadir DURMAZ, Milliyetçi Hareket Partisi Afyon Milletvekili Sn. Mehmet TAYTAK Beyefendilere,
AK Parti Isparta milletvekilleri; TBMM Başkan Vekili Sn. Süreyya Sadi BİLGİÇ, Sn. Recep ÖZEL, Sn. Mehmet Uğur GÖKGÖZ Beyfendilere, İller bankası Genel Müdürü Yusuf BÜYÜK Beyefendi nezdinde bizlere bilgi ve tecrübeleriyle büyük destek olan Bölge Müdürümüz Fuat KOÇAL Beyefendi ve değerli ekibine Çiçekpınar Belediyesi ve belde halkım adına sonsuz şükranlarımı sunarım. Özellikle AK Parti Isparta Milletvekillerimizin şahsıma gösterdikleri teveccüh ve destekleri için teşekkür ederim.
MEMİŞ KAYNAK
ÇİÇEKPINAR BELEDİYE BAŞKANI
[...]

Devamı»

Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzalandı.

 Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzalandı.

Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK ve Türkiye Kamu-Sen Isparta-Burdur Şube Başkanı Sn. Ahmet KAYA, Başkan Yrd. Sn. Ali TULUM'un yaptığı toplantı sonucu Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imzalandı.

[...]

Devamı»

YKS SINAVINA GİRECEK ADAYLARIMIZA BAŞARILAR

YKS SINAVINA GİRECEK ADAYLARIMIZA BAŞARILAR

26.06.2021 Cumartesi yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) büyük bir azim ve özveriyle hazırlanan kıymetli gençlerimizin ve her zaman destekleriyle evlatlarının yanında olan ailelerin sınav heyecanını paylaşıyor, sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

ÖNEMLİ DUYURU

ÖNEMLİ DUYURU

26.06.2021 Cumartesi günü yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) Isparta ilinde girecek olan vatandaşlarımız için Belediye otobüsümüz Ücretsiz ulaşım sağlayacaktır. Isparta İlinde Sınava girecek olan vatandaşlarımızın sabah saat 6:00 da Belediye Binası önünde toplanmaları gerekmektedir.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN ZİYARET

BAŞKAN KAYNAKTAN ZİYARET

Başkan KAYNAK; "Akdeniz Belediyeler Birliği ve Kepez Belediye Başkanı Sayın Hakan TÜTÜNCÜ Başkanımızı ziyaret ederek hasbihâl ettik. İlgi ve alâkalarından dolayı teşekkür ederim."dedi

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN MEZUNİYET HEDİYESİ

BAŞKAN KAYNAKTAN MEZUNİYET HEDİYESİ

Şehit Hüseyin Şeker Ortaokulu öğrencilerimizin mezuniyet programına katılan Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK ve Tarım Kooparatifi Başkanı Sn. İbiş ÜNVER öğrencilerimize mezuniyet belgelerini ve hediyelerini takdim ettiler.

[...]

Devamı»

İçme Suyu Şebekesi Bakım ve Onarımı

İçme Suyu Şebekesi Bakım ve Onarımı

Kasabamızın içmesuyu şebekesi ana hattında oluşan arıza giderildi.Belediye Başkanımız Sn.Memiş KAYNAK çalışmaları bizzat kendisi gerçekleştirdi.

[...]

Devamı»

ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR

ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR

Geleceğimizin teminatı gençlerimize yarın girecekleri LGS sınavda başarılar dilerim.

Memiş KAYNAK
Çekpınar Belediye Başkanı

[...]

Devamı»

ÖNEMLİ DUYURU

ÖNEMLİ DUYURU

Beldemizde pazar günü kurulan semt pazarımız cumartesi günü kurulacaktır. Vatandaşlarımızın bilgisine duyurulur.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN 19 MAYIS MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN 19 MAYIS MESAJI

Türk Milletinin onur mücadelesi olarak kabul ettiği, bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü, fedakarlık, kahramanlık ve şerefle dolu tarihimizin önemli dönüm noktalarından biri olan kurtuluş savaşı hareketinin başlatılarak aziz milletimizden alınan destekle bağımsızlık meşalesinin yakıldığı Gazi Mustafa Kemal’in Samsun’a çıkışının 102. Yıl dönümünü heyecanla kutluyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle, 19 Mayıs 1919’un 102. yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, milli mücadelemizin ölümsüz kahramanlarını ve aziz şehitlerimizi şükranla, minnetle ve rahmetle bir kez daha anıyor, milletimizin ve gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum. Memiş KAYNAK Çiçekpınar Belediye Başkanı [...]

Devamı»

DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜ KUTLU OLSU

DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜ KUTLU OLSU

Elinin değdiği her şeyi güzelleştiren , emeğini üretime geçiren çiftçilerimizin Dünya Çiftçiler Günü kutlu olsun.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN BAYRAM ZİYARETİ

BAŞKAN KAYNAKTAN BAYRAM ZİYARETİ

Belediye Başkanımız Sn.Memiş KAYNAK ve Belediye Meclis Üyesi Sn M.Fatih DEMİRKOL itfaiye zabıta ve temizlik işlerinde görevli olan personellerimizin Ramazan Bayramını kutladı.

[...]

Devamı»

FİDANLARIMIZ SUYLA BULUŞTU.

FİDANLARIMIZ SUYLA BULUŞTU.

Belediyemizin meyve bahçelerine damla sulama sistemlerini kurduk.Belediye Başkanımız Sn.Memiş KAYNAK bizzat çalışmalara katılım sağladı.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAK TEŞEKKÜR ETTİ

BAŞKAN KAYNAK TEŞEKKÜR ETTİ

Çördük mahalle halkının katkılarıyla yapılmakta olan parkın çalışmalarını Belediye Başkanımız Sn Memiş KAYNAK yerinde inceledi. Başta Çördük Muhtarı Sn. İbrahim ÇELİK 'e ve gece gündüz demeden gönüllü olarak çalışan çördük mahallesi sakinlerine teşekkür etti.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN 23 NİSAN MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN 23 NİSAN MESAJI

Türkiye Büyük Millet Meclisimiz 100 yaşına girmiştir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluş günü olan 23 Nisan'ı, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak ilan etmiş ve bir anlamda ülkemizin geleceğini çocukların ellerinde büyüyeceğini teyit etmiştir. Bizlerde geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha mutlu, daha güzel yarınları için var gücümüzle çalışacağız. Bu duygu ve düşüncelerle; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın 100. yılını Beldemize, çocuklarımıza ve milletimize kutlu olmasını diliyor, tüm çocuklarımızı sevgiyle kucaklıyorum.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAK YENİDEN DAİMİ ENCÜMEN SEÇİLDİ

BAŞKAN KAYNAK YENİDEN DAİMİ ENCÜMEN SEÇİLDİ

Akdeniz Belediyeler Birliği’nin her yıl düzenlenen olağan meclis toplantısı gerçekleşti. Akdeniz Belediyeler Birliği ve Kepez Belediye Başkanı Hakan TÜTÜNCÜ bey güven tazeleyerek tekrar başkanlığa seçilirken, Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK yeniden Daimi Encümen oldu. Belediye Başkanlarının ve Meclis Üyelerinin desteğinden dolayı teşekkür eder, Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK'a başarılarının devamını dileriz.

[...]

Devamı»

KİLİTLİ PARKE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

KİLİTLİ PARKE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Kızılkır 1 sokakta kilitliparke döşeme çalışmaları devam ederken, Belediye Başkanımız Sn.Memiş KAYNAK çalışmaları yerinde inceledi

[...]

Devamı»

YOL BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

YOL BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Tek başına zor olur dediler iş makinaları ve kamyonlarıyla yardıma yetiştiler. Şarkikaraağaç Belediye Başkanımız Sayın İsa ÇARKACI ve Çarıksaraylar Belediye Başkanımız Sayın Mehmet BİNGÖL'e sonsuz şükranlarımızı sunarız sağolsunlar var olsunlar. Yol yapım çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor.

[...]

Devamı»

HOŞGELDİN 11 AYIN SULTANI

HOŞGELDİN 11 AYIN SULTANI

[...]

Devamı»

POLİS HAFTASI KUTLU OLSUN

POLİS HAFTASI KUTLU OLSUN

Gecesini gündüzüne katarak 24 saat toplumumuzun huzur ve güveni için ülkemizin dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan Türk Polis Teşkilatımızı takdirle ve sevgiyle selamlıyorum. Vatanı ve Milleti uğruna canlarını veren şehit polislerimize Allahtan rahmet diler,Tüm Emniyet Mensuplarımıza Polis haftası ve Polis günü vesilesiyle; minnet ve saygılarımı sunarım.

Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı

[...]

Devamı»

BELDEMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN.

BELDEMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN.

Kızılkır 1 sokakta kilitliparke döşeme çalışmaları başladı.Belediye Başkanımız Sn.Memiş KAYNAK çalışmaları yerinde inceledi

[...]

Devamı»

Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Eğitimi

Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Eğitimi

Anda Derneğinin düzenlemiş olduğu farkındalık seminerini Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) eğitmeni Hazal AKBULAK tarafından belediyemizin toplantı salonunda gerçekleşti.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN KANDİL MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN KANDİL MESAJI

Mübarek Ramazan ayının müjdecisi Berat Kandiline ulaşmış olmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Allah’ın rahmetinin ve nimetinin tecelli ettiği, dert ve musibetlerden kurtuluşu ifade eden Berat, mübarek bir gecenin adıdır. Bu mübarek gece, dargınlıkları unutmak, barışı ve huzuru tesis etmek, birlik ve kardeşliğimizi pekiştirmek için önemli bir vesiledir. Bu duygularla Berat Kandili’nin tüm dünyada barışın, beraberliğin, sevginin ve huzurun hâkimiyetine vesile olmasını diler; başta Çiçekpınarlı hemşehrilerimiz olmak üzere ülkemizin ve İslam âleminin mübarek gecesini
tebrik ederim
 
.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN BİRİNCİLİK PLAKETİ

BAŞKAN KAYNAKTAN BİRİNCİLİK PLAKETİ

Sosyal medyanın etkilerini tespit etmek amacıyla bölgemizde yapmış olduğumuz anket sonuçlarında en çok takip edilen haber sayfası Şarkikaraağaç Haber seçilmiştir. Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK Tarafsız ve Doğru Habercilik anlayışı ile çalışmalarına devam eden Sayfa Yöneticisi Sn. Fatih DEMİRTAŞ’a birincilik plaketini kendilerine takdim ederek ,başarılarının devamını diledi.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN 18 MART MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN 18 MART MESAJI

18 Mart 1915 Çanakkale Zaferi, Türk ve dünya tarihine damga vurmuş eşine az rastlanır büyük bir kahramanlık destanıdır.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ifadeleriyle, ‘Çanakkale Zaferi, Türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve tebrik bir misaldir.
Emin olmalısınız ki, Çanakkale Muharebesini kazandıran bu yüksek ruhtur!’ İşte bugün bizler de Çanakkale ruhu, azmi ve kararlığıyla, ülkemizi içinde bulunduğu zor durumlardan aydınlığa çıkartarak, güzel yarınlara taşımakla sorumluyuz.
Bu duygu ve düşüncelerle, Çanakkale Zaferi’nin 106. yıl dönümünde, tüm imkansızlıklara rağmen, büyük bir destan yazan ve ’Çanakkale Geçilmez’ dedirten, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, vatanları uğruna hayatlarını feda eden bütün şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, kahraman gazilerimizi de şükranla yâd ediyorum
[...]

Devamı»

İSTİKLAL MARŞIMIZIN KABULÜNÜN 100. YILI

İSTİKLAL MARŞIMIZIN KABULÜNÜN 100. YILI

Türk milletinin bağımsızlık beyannamesi olan İstiklal Marşı’mızın kabulünün 100. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarını, vatan şairi Mehmet Akif ERSOY’u ve istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını rahmet ve minnetle anıyoruz. Ruhları şad, mekanları cennet olsun.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN KANDİL MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN KANDİL MESAJI

Üç ayların başlangıcında idrak ettiğimiz Regaip Kandilinin ardından arınma ve Allah'a yükseliş anlamına gelen Miraç Gecesi’ne erişmenin sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz. Kandiller yüreklerimizin kin ve nefret duygularının temizlenmesi için bir fırsattır. Bizler de bu fırsatı manevi, naif ve güzel duygular eşliğinde değerlendirmeliyiz. Bu mübarek gecedeki sevgi, hoşgörü ve paylaşımlar, barış, dostluk, kardeşlik duygularına katkı sağlayacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle Miraç Kandilinin, başta Çiçekpınarlı hemşehrilerimiz, milletimiz ve İslam alemi için birliğe, huzura, kardeşliğe, sağlığa ve berekete vesile olmasını diliyorum.
Memiş KAYNAK
Çiçekpınar Belediye Başkanı
[...]

Devamı»

BELDEMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN.

BELDEMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN.

Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK, MHP İl Başkanı Sn. Hasan Basri SÖNMEZ, MHP Kadın Kolları İl Başkanı Sn. Cennet TOKER, Şarkikaraağaç Kurum Amirleri, Belediye Meclis Üyelerimiz ve Belde Halkımızın katılımı ile Özel Çiçekpınar Kadın Kültür Evinin açılışını gerçekleştirdik.

[...]

Devamı»

8 Mart Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun

8 Mart Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun

        Aile kurumunun temel taşı, değerlerimizin temsilcisi, taşıyıcısı ve koruyucusu istiklal mücadelemizin kahramanları olan kadınlarımız, bir anne, bir eş ve hayatın bütün alanlarında etkin birey olarak saygın bir yerdedir. Kadınların anne olarak gelecek nesilleri yetiştirme konusunda gösterdikleri fedakârlık, annelik duygusu ve ailesini ayakta tutma cabası her türlü takdirin üzerindedir.

       Cumhuriyetin kuruluşu ile birlikte kadının; çağdaş ve dünya kadınlarının sahip olduğu kazanımları tek tek elde etmiş, modern Türkiye’nin kurulmasında da önemli görev üstlenmişlerdir.

       Ne mutlu bize ki milletçe, tarih boyunca her zaman kadınları baş tacı eden, onlara büyük değer veren bir medeniyetin mirasçılarıyız. Kadının; kültürel, ekonomik ve siyasi hayatta hak ettikleri yeri aldığı, toplumumuzda daha iyiye daha güzele en hızlı ve emin adımlarla ilerliyoruz. Bu vesileyle; bütün kadınların Dünya Kadınlar Günü'nü kutlar; sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.

        Memiş KAYNAK

Çiçekpınar Belediye Başkanı

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN REGAİP KANDİLİ MESAJI:

BAŞKAN KAYNAKTAN REGAİP KANDİLİ MESAJI:

Yüce Allah'ın insanlara rahmetini, bağışlamasını çokça ihsan ettiği, her yıl manevi bir arınma mevsimi olarak bizlere gelen mübarek üç aylara bir kez daha kavuşmanın sevinç, huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.Mübarek üç aylar ve içerisinde barındırdığı kandiller; milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştiren, dostluk, komşuluk, akrabalık ve kardeşlik duygularını artıran, dargınlık ve kırgınlıkların giderildiği özel ve güzel günlerdir.Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam Aleminin mübarek Üç Aylarını ve Regaib Kandilini tebrik eder, huzur ve mutluluk getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ederim.

[...]

Devamı»

MHP İL YÖNETİMİ , İLÇE YÖNETİMİ VE BELDE YÖNETİMİ KASABAMIZDA BİR ARAYA GELDİ

MHP İL YÖNETİMİ , İLÇE YÖNETİMİ VE BELDE YÖNETİMİ KASABAMIZDA BİR ARAYA GELDİ

MHP İl Başkanı Sn. Basri SÖNMEZ ve Yönetimi,MHP İl Genel Meclis Üyesi Sn. Adil AKBULUT, MHP İlçe Başkanı Sn. Mustafa ATILGAN, MHP Belde Başkanı Sn. Sefer ÇELİK, Türk Eğitim-Sen Şarkikaraağaç İlçe Temsilcisi Sn. Hakan ÇELİK Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK'I ve Beldemizi ziyaret ettiler.

[...]

Devamı»

ÇAVUNDUR KÖY MUHTARINDAN ZİYARET

ÇAVUNDUR KÖY MUHTARINDAN ZİYARET

Çavundur Köyü Muhtarı Sn. Hasan SELÇUK Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK'ı makamında ziyatet etti.

[...]

Devamı»

YAKAEMİR KÖY MUHTARINDAN ZİYARET

YAKAEMİR KÖY MUHTARINDAN ZİYARET

Yakaemir Köyü Muhtarı Sn. Mevlüt ÇOŞKUN Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK'ı makamında ziyatet etti.

[...]

Devamı»

TOPRAK MAHSÜLLERİ OFİSİNE ANLAMLI ZİYARET

TOPRAK MAHSÜLLERİ OFİSİNE ANLAMLI ZİYARET

Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK, Mahalle Muhtarlarımız ile beraber Toprak Mahsulleri Ofisi Akşehir Şube Müdürü Sn. Mustafa YILMAZ beyi makamında ziyaret ettiler.

[...]

Devamı»

ŞARKİKARAAĞAÇ KAYMAKAMIMIZDAN ANLAMLI ZİYARET

ŞARKİKARAAĞAÇ KAYMAKAMIMIZDAN ANLAMLI ZİYARET

Beldemizi ziyarete gelen Şarkikaraağaç Kaymakamımız Sn. Onur YILMAZER, Şarkikaraağaç Tarım ve Orman İlçe Müdürü Sn. Hüseyin AYDIN, Şarkikaraağaç Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sn. Mustan CEYLAN ve Şarkikaraağaç Sosyal Hizmetler müdürü Sn Aytuğ KAZANCI'yı Belediye Başkanımız Sayın Memiş KAYNAK mahalle muhtarlarımız ve meclis üyelerimizle karşılayarak kurulacak olan kadın kültür evine yer tespiti ve çalışma alanları için istişarede bulundular.

[...]

Devamı»

GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Isparta MHP İl Başkanı Sn. Hasan Basri SÖNMEZ, Isparta MHP İl Kadın Kolları Başkanı Sn. Cennet TOKER, Şarkikaraağaç MHP İlçe Başkanı Sn. Mustafa ATILGAN, Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK'IN makamında ziyaret ederek Geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN İKAMET ÇAĞRISI

BAŞKAN KAYNAKTAN İKAMET ÇAĞRISI

Her geçen gün büyüyen, gelişen ve dönüşen Çiçekpınar'ımızın daha fazla gelişmesi ve Çiçekpınar Belediyemizin daha fazla hizmet sunabilmesi için var olan nüfusun arttırılmasına yönelik, kasabada ikamet etmesine rağmen, İkametgâhları başka il ve ilçelerinde olan Esnaf, Öğrenci memur ve işçi kardeşlerimizden mağduriyet yaşamamaları için ikametgâhlarının yaşadığı beldemizde olmasına özen göstermelerini rica ediyorum.

SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ

Beldemizin daha iyi hizmet alabilmesi ve kalkınması için güçlü kaynağa ihtiyaç var. Buda sizlerin ikametgâhlarını beldeye almasıyla mümkün olacaktır. İkametgâhlarınızı e-Devlet üzerinden alabilirsiniz.

ÇİÇEKPINARI EL ELE VEREREK BÜYÜTELİM

Tüm hemşehrilerimin gerekli hassasiyet ve özeni göstererek örnek vatandaşlığın gereğini yerine getireceğine inanıyorum.

Memiş KAYNAK
ÇİÇEKPINAR BELEDİYE BAŞKANI 

[...]

Devamı»

ÖNEMLİ DUYURU

ÖNEMLİ DUYURU

7256 Sayılı Borç Yapılandırma Kanunu gereğince; Belediyemize Borcu olan vatandaşlarımızın,Borçlarını 31.12.2020 tarihine kadar yapılandırabilecekler.

[...]

Devamı»

71000 FİDAN TOPRAKLA BULUŞTU.

71000 FİDAN TOPRAKLA BULUŞTU.

11 Kasım Milli Ağaçlandırma Gününde Beldemizin Kızılkır Mevkiisine 71000 Fidan toprakla buluştu. Tüm emeği geçen Orman Genel Müdürlüğü personeline, özveriyle günlerdir hazırlık yapan Belediyemiz Personeline, vakitlerini ayırıp yardımını esirgemeyen vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.
[...]

Devamı»

HAYIRLI OLSUN

HAYIRLI OLSUN

Şarkikaraağaç ve Çarıksaraylar Belediyesi ile birlikte beldemizde yapılacak olan Arıtma Tesisi Yapım işini alan firmaya, İller Bankası Bölge Müdürlüğü tarafından yer teslimi yapıldı. Belediye Başkanımız Sn. Memiş KAYNAK, İller Bankası Bölge Müdürü Sn. Fuat KOÇAL, Şarkikaraağaç Belediye Başkanı Sn. İsa ÇARKACI, Çarıksaraylar Belediye Başkanı Sn. Mehmet Bingöl ve Firma Yetkilileri tarafından imza atıldı.

[...]

Devamı»

Saygı ve Özlemle Anıyoruz...

Saygı ve Özlemle Anıyoruz...

[...]

Devamı»

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI

[...]

Devamı»

ANLAMLI ZİYARET

ANLAMLI ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Basri SÖNMEZ, İlçe Başkanı Sayın Mustafa ATILGAN, MHP İl ve İlçe yönetim kurulu üyeleri ile beraber Şehit Hüseyin Şeker İlkokulu ve Ortaokuluna Maske ile El Dezenfeksiyonu hediye ederken, Belediye Başkanımız Sayın Memiş KAYNAK'ta Şehit Hüseyin Şeker Ortaokulu öğrencilerimize kitap hediye etti.

[...]

Devamı»

BİZ BERABERİZ

BİZ BERABERİZ

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Sayın Hasan Basri SÖNMEZ, İl Kadın Kolları Başkanı Sayın Cennet TOKER, İl Genel Meclisi Üyesi Sayın Adil AKBULUT, İlçe Başkanı Sayın Mustafa ATILGAN, Belde Başkanı Sayın Sefer ÇELİK, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Sayın Halil AKBULUT, MHP İl ve İlçe yönetim kurulu üyeleri, Kamusen Temsilcisi Sayın Yahya Hakan ÇELİK, Belediye Başkanımız Sayın Memiş KAYNAK' ı makamında ziyaret ettiler. Belediye Başkanımız Sayın Memiş KAYNAK İl ve ilçe teşkilâtlarımızın ziyaret ve desteklerinden ötürü minnettarlığını belirterek teşekkür etti.

[...]

Devamı»

KANALİZASYON ÇALIŞMASI

KANALİZASYON ÇALIŞMASI

Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunabilmek için Alt yapı Kanalizasyon Yenileme çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor.

[...]

Devamı»

TEŞEKKÜR EDERİZ

TEŞEKKÜR EDERİZ

27 yıllık memurluk hizmetini bugün itibariyle emeklilikle noktalayan sayın Ahmet GÜNDOĞDU Beyefendiye Belediye Başkanımız Sayın Memiş KAYNAK tarafından plaket hediye edildi. Bugüne kadar belediyemize vermiş olduğu hizmetten dolayı teşekkür ederiz.

[...]

Devamı»

CORONA VİRÜSÜ (CODVID-19) DENETİMİ

CORONA VİRÜSÜ (CODVID-19) DENETİMİ

Şarkikaraağaç Kaymakamı Sayın Onur YILMAZER, Belediye Başkanımız Sayın Memiş KAYNAK, Şarkikaraağaç Belediye Başkanı Sayın İsa ÇARKACI, Şarkikaraağaç İlçe Emniyet Müdürü Sayın Yakup AKI, Şarkikaraağaç ilçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sayın Yılmaz ULUTAŞ, Şarkikaraağaç Tarım İlçe Müdürlüğü, İlçe Emniyet ve İlçe Jandarma Ekipleri ile beraber Belde esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza COVİD-19 koronavirüs salgını denetimi gerçekleştirildi. Maske,Sosyal Mesafe ve Temizlik Kurallarına dikkat edilmesi ,yakın temastan uzak durulması ve tedbirleri elden bırakılmaması hususunda gerekli bilgilendirmeler yapıldı.

[...]

Devamı»

İLK İMZALAR ATILDI

İLK İMZALAR ATILDI

Belediye Başkanımız Sayın Memiş KAYNAK'la Beraber ECO PV FACTORY ÜRETİM İÇ VE DIŞ SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ. Firması Genel Müdürü Sayın Aydın GÜVENÇ Beyefendi İle Beldemize Kurulması Planlanan Güneş Enerjisi Santrali Projesi İçin İlk İmzalar Atıldı.

[...]

Devamı»

KINIYORUZ.

KINIYORUZ.

Dost ve kardeş ülke #Azerbaycan yalnız değildir.
Ermenistan'ın #Azerbaycan sınırındaki sivil yerleşim bölgelerine yönelik saldırısında şehit olan kardeşlerimize Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Sivilleri hedef alan bu saldırıyı şiddetle kınıyoruz.
[...]

Devamı»

YOL BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

YOL BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Kış aylarının yaklaşmasıyla beraber zorlu hava koşulları için alınabilecek önlemler ve vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunabilmek adına yol düzenlemeleri ve alt yapı bakım onarım çalışmalarımız devam ediyor.
[...]

Devamı»

AVRUPA HAREKETLİLİK HAFTASI UZAKTAN EĞİTİM

AVRUPA HAREKETLİLİK HAFTASI UZAKTAN EĞİTİM

Avrupa Hareketlilik Haftasına özel tele konferans sistemiyle düzenlenen trafik eğitim seminerine katılan katılımcılara,
Spartan Riders Club Başkanı Sayın tarafından "trafikte yaya önceliği ve dikkat edilmesi gereken kurallar" konulu eğitim semineri gerçekleştirildi.
[...]

Devamı»

AVRUPA HAREKETLİLİK HAFTASI PROTOKOL YÜRÜYÜŞÜ

AVRUPA HAREKETLİLİK HAFTASI PROTOKOL YÜRÜYÜŞÜ

Avrupa Hareketlilik Haftasının 2.Gününde Belediye Başkanımız Sayın Memiş KAYNAK, MHP İlçe Başkanı Sayın Mustafa ATILGAN, MHP Belde Başkanı Sayın Sefer ÇELİK, Çiftçi Mallarını Koruma Başkanı M. Fatih DEMİRKOL katılımlarıyla Aşağı Mahallede başlayan protokol yürüyüşü Sosyal Mesafe ve Maske kurallarına özen gösterilirken Alparslan Türkeş caddesinden devam edilerek Süreyya Sadi Bilgiç caddesinde son buldu.
[...]

Devamı»

AVRUPA HAREKETLİLİK HAFTASI TRAFİK EĞİTİMİ

AVRUPA HAREKETLİLİK HAFTASI TRAFİK EĞİTİMİ

Avrupa Hareketlilik Haftasına özel düzenlenen trafik eğitim seminerine Belediye Başkanımız Sayın Memiş KAYNAK'ın da katılımıyla Şarkikaraağaç İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Şubesi Uzman Jandarma Sayın Dursun KOCAMAN tarafından vatandaşlarımıza sosyal mesafe ve maske kurallarına uyarak eğitim semineri verildi.
[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN PAZAR YERİ DENETLEME

BAŞKAN KAYNAKTAN PAZAR YERİ DENETLEME

Belediye Başkanımız Sayın Memiş KAYNAK pazar esnaflarımızı denetleyerek maske ve sosyal mesafe kurallarına dikkat edilmesini tedbiri elden bırakılmamasını söyledi.Maske ve sosyal mesafe kurallarına uyan pazar esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür etti

[...]

Devamı»

KANALİZASYON VE İÇME SUYU YENİLEME ÇALIŞMASI

KANALİZASYON VE İÇME SUYU YENİLEME ÇALIŞMASI

Beldemizin Kanalizasyon ve İçme suyu yenileme işlemi devam ederken, Belediye Başkanımız Sayın Memiş KAYNAK çalışmalarıda yerinde inceledi.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Ülke olarak şanlı tarihimizin en önemli günlerinden biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramının 98. yıl dönümünü kutlamanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Aziz milletimiz, o dönem genç-yaşlı, kadın-erkek demeden, toplumun tüm kesimleriyle birlik ve beraberlik içinde 30 Ağustos Zaferi ile kendisini tarih sahnesinden silmek isteyenlere en güzel cevabı vermiştir. Türk milleti, İstiklal Savaşı ve Büyük Taarruz ruhuna sahip çıkmaya, her zaman olduğu gibi büyük bir inanç ve cesaretle devam etmektedir. Bu milletin zaferleri hiç bitmeyecektir. Buna en yakın örnek 15 Temmuz tarihinde, milletimizin hainlere karşı ortaya koyduğu güçlü iradedir. Vatanımızın birliği ve milletimizin bağımsızlığı uğruna verilen mücadelenin kazanıldığı bu anlamlı zaferin 98. yıldönümünde, başta Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, kanları ile bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi, rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Bu duygularla; saygıdeğer Çiçekpınarlı hemşerilerimizin, aziz Türk milletinin ve kahraman Türk ordusunun tüm mensuplarının 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN PAZAR YERİ DENETLEME

BAŞKAN KAYNAKTAN PAZAR YERİ DENETLEME

Belediye Başkanımız Sayın Memiş KAYNAK pazar esnaflarımızı denetleyerek maske ve sosyal mesafe kurallarına dikkat edilmesini tedbiri elden bırakılmamasını söyledi.Maske ve sosyal mesafe kurallarına uyan pazar esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür etti.

[...]

Devamı»

AKDENİZ BELEDİYELER BİRLİĞİ TOPLANTISI

AKDENİZ BELEDİYELER BİRLİĞİ TOPLANTISI

Akdeniz Belediyeler Birliği ve Kepez Belediye Başkanı Av. Hakan Tütüncü başkanlığındaki Akdeniz Belediyeler Birliği 5. Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması Ödül Töreni ve Sergisi Belediye Başkanımız Memiş Kaynak' ında katılımlarıyla gerçekleştirildi. Yarışmaya katılan ve ödül alan tüm belediye başkanlarımızı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN ÖNEMLİ ZİYARET

BAŞKAN KAYNAKTAN ÖNEMLİ ZİYARET

Belediye Başkanımız Sayın Memiş KAYNAK Çocukça Derneği Başkanı Av. Buğra Kağan OĞUZ beyi makamında ziyaret etti.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAK AKDENİZ BELEDİYELER BİRLİĞİ ENCÜMENLİĞİNE TEKRAR SEÇİLDİ

BAŞKAN KAYNAK AKDENİZ BELEDİYELER BİRLİĞİ ENCÜMENLİĞİNE TEKRAR SEÇİLDİ

Belediye Başkanımız Sayın Memiş KAYNAK Akdeniz Belediyeler Birliği olağan meclis toplantısına katılım sağladı.Yapılan toplantı sonucu Akdeniz Belediyer Birliği Encümenliğine tekrar seçilmiştir.

[...]

Devamı»

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ

15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ

15 Temmuz 2016, hafızalarımıza milletimizin hainlere karşı demokrasi destanı yazdığı tarih olarak kazındı. Ülkemiz o akşam alçakça bir darbe girişimiyle karşı karşıya kalmasına rağmen; milli iradeye, cumhuriyete ve demokrasiye sonuna kadar bağlı olduğunu tüm dünyaya gösterdi.Kahramanca direnişiyle darbeyi bertaraf ederek, Demokrasi için meydanlara dökülen genci, yaşlısı, kadını ve erkeğiyle milyonlar; kardeşliğimizin, birliğimizin ve aydınlık yarınlarımızın teminatıdır.Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize şifalar dileriz. Çiçekpınar Belediye Başkanlığı

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN BAYRAM ZİYARETİ

BAŞKAN KAYNAKTAN BAYRAM ZİYARETİ

Belediye Başkanımız Sayın Memiş KAYNAK Zabıta İtfaiye ve Temizlik işlerinde nöbet tutan personellerimizi ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

[...]

Devamı»

BAŞKAN KAYNAKTAN BAYRAM MESAJI

BAŞKAN KAYNAKTAN BAYRAM MESAJI

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN MEMİŞ KAYNAĞIN BAYRAM MESAJI;
Mensubu Olmaktan Şeref Duyduğum Kıymetli Vatandaşlarım;
Rahmet ve bereket ayı olan bir Ramazan Ayını daha bitirerek mübarek bayram gününe kavuşmanın mutluluğunu ve sevincini hep birlikte yaşamaktayız.
Bu bayram da Covid 19 virüs salgını nedeniyle hepimize önemli bir sorumluluk düşmektedir. Bu güne kadar kasabamız halkı olarak sorumluluk bilinciyle umut ve direnç kaybedilmeden verilen mücadele için sizlere çok teşekkür ediyorum.
Bu hassas süreçte yakınlarımızla bile görüşemesek de bayram sevincini gönülden gönüle paylaşarak karamsarlık ve endişeye kapılmadan evimizde yaşamaya devam etmeliyiz.
Vatandaşlarımızın bu 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması sürecine ve kasabamıza dışarıdan gelen vatandaşlarımızın da 14 günlük karantina sürecine uymalarını özellikle rica ediyorum
Unutmayalım ki kasabamızda olası bir virüs vakası yaşanması halinde, tüm yaşantımızın ve işlerimizin olumsuz yönde etkileneceği göz önünde tutularak sosyal teması mümkün olduğunca koruyalım
Bu vesile ile tüm halkımızın bayramını tebrik ederek daha nice bayramlara sağlık ve huzurla erişmemizi yüce Allahtan niyaz ediyorum. Mübarek Ramazan Bayramının İslam Alemine,Ülkemize ve Kasabamıza iyilik ve hayırlar getirmesini diliyorum.

[...]

Devamı»